Polecam wszystkim klientom, którzy mają ochotę poczuć wspaniały klimat tego miejsca. Jedzie po prostu poezja, coś naprawdę wspaniałego. Bardzo dawno nie byłam tak milo przyjęta przez obsługę. POLECAM

ps. na pewno pojawię się na "Festiwalu szparag" do zobaczenia...