Widok
POLECEM!!!
Polecam wszystkim klientom, którzy mają ochotę poczuć wspaniały klimat tego miejsca. Jedzie po prostu poezja, coś naprawdę wspaniałego. Bardzo dawno nie byłam tak milo przyjęta przez obsługę. POLECAM
ps. na pewno pojawię się na "Festiwalu szparag" do zobaczenia...
ps. na pewno pojawię się na "Festiwalu szparag" do zobaczenia...
Moja ocena
Malinowy Ogród
kategoria: Restauracje
obsługa: 6
menu: 6
jakość potraw: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6