Widok

PORAŻKA

Zdecydowanie odradzam korzystanie z tego serwisu. Pan, który odebrał ode mnie płytę indukcyjną 21.01.2012 poinformował mnie 5 dni później, że oddał ją do naprawy swojemu koledze, dał nr tel. i sprawę zamknął (?!?) (dodam tylko, że obiecał naprawić płytę w trzy dni:)). W związku z tym faktem uważam, że wziął za to co się później działo pełną odpowiedzialność. Nie będę się rozpisywał w szczegółach, ale...po tygodniu oczekiwania na info sam zadzwoniłem, płyta dotarła do mnie po kolejnym 1,5 tyg., niestety wariowała jeszcze bardziej niż przed "naprawą". Zgłosiłem to oczywiście kolejny raz i....Finał jest taki: nikt się już u mnie nie pojawił, minęły od momentu zgłoszenia usterki ponad 3 miesiące, na moim parapecie po 2 wizytach panów został talerzyk z jakimiś śrubkami, w płycie brakuje jednej drobnej części (bo przez ten czas ciężko było serwisantowi dojechać i mi ją zwrócić), poza terminem odbioru płyty Panowie NIE DOTRZYMALI ŻADNEGO innego terminu!!!, oczywiście jak sam nie zadzwoniłem to na obiecane telefony mogłem czekać i całą wieczność, płyta jest bardziej spieprzona niż przed telefonem do tego żałosnego serwisu. A wystarczyło powiedzieć, że nie potrafią tego sprzętu naprawić!!!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
1.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pisać każdy może takie bzdury pozdrawiam pana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry