Chodzi o recepcje!! To jest porażka od trzech dni chodze i probuje zarejestrować sie do lekarza to zawsze słysze ze albo dzisiaj nie przyjmuje, rejestracja jest jutro rano. No to nastepnego dnia rano chwile po 7 pojawiam się w przychodni a pani w rejestracji do mnie ze zakonczyły juz rejestracje do Dr. Brzozowskiej prosze przyjsc jutro... Przychodze i slysze to samo!! Szlak człowieka może trafic... Nie mozna normalnie zarejestrowac się do lekarza bo maja jakis dziwny system rejestracji... Na dodatek są nie miłe Pani powiedziała mi proszę isc do doktor i spytac się czy panią przyjme! Cholera jakby nie mogly jednej osoby dodac mowie ze potrzebuje dzisiaj to olała mnie... Wyszłam z tamtad wkurzona jak diabli...Nie lubie tej przychodni chodze tylko w wyjatkowych sytuacjach i to raz na jakis czas... NIgdze jeszcze sie nie spotkałam z takim systemem. W przychodni przyszpitalnej na Zaspie ide i rejestrują mnie odrazu nie wazne kiedy lekarz przyjmuje moge nawet termin wybrac za miesiac a tu? Porażka totalna !!!!