Odpowiadasz na:

Re: PRACA PRZEZ INTERNET

Ja tam od lat 3 pracuję przez internet jako copywrither i nie narzekam , Mam cały etat i umowę o pracę. Tam, gdzie jest napisane umowa o dzieło, tylko prowizja, lub wynagrodzenie zależne od... rozwiń

Ja tam od lat 3 pracuję przez internet jako copywrither i nie narzekam , Mam cały etat i umowę o pracę. Tam, gdzie jest napisane umowa o dzieło, tylko prowizja, lub wynagrodzenie zależne od wynikow, można dac sobie spokój. A jak juz nie ma nazwy firmy i meila firmowego, należy sobie odpuścić, bez zbędnych nadziei.

zobacz wątek
13 lat temu
~ana

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry