Widok

PRZEPIĘKNY!

Wystrój niebanalny, pomysłowy, kreatywny! Jestem zachwycona! A spektakl MISSING przejmujący, profesjonalny i na długo zostanie w pamięci- gratulacje! Wspaniała praca- nie mogę się doczekać następnych widowisk, dziękuję :)
Moja ocena
repertuar: -
 
nowości: -
 
komfort: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Brak flagi na 11. XI

Brak flagi państwowej na nowym teatrze, to złe świadectwo dla dyrektora.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poczytajcie na portalu Trójmiast.pl -"Niedociągnięcia Teatru Szekspirowskiego" i ponad 100 negatywnych opinii widzów - to świadczy lepiej o tym bublu niż ta jedna opinia zachwyconej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę przespacerować się po teatrze - pełno niedociągnięć wykonawcy widać. Bardzo dużo nieprzemyślanych elementów, które mogą wydawać się nieistotne (np. to co zauważyłem to kompletny bałagan na suficie kawiarni związany z rozmieszczeniem punktów świetlnych, tryskaczy p-poż.,czujników i klap rewizyjnych- a na prawdę wystarczyło to w sposób przemyślany rozmieścić), jakieś pęknięcia, powyginana blacha itp... Fachowiec od razu oceni nisko wykonawstwo. Bardzo szkoda, bo kibicowałem idei powstania tego teatru, a okazuje się, że zbudowano bubel (nie wszystko mogę ocenić z mojego punktu widzenia - np. jak sprawdza się od strony aktora, ale czytam komentarze i nie wygląda to dobrze - to co mogę ocenić ze swojego punktu widzenia na razie wypada na duży minus). Jutro moja trzecia wizyta w obiekcie. Tym razem ocenię funkcjonalność najwyższego balkonu...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już współczuję - pieniądze na bilet wyrzucone w błoto! Wiem, co piszę, też tam próbowałam coś widzieć i słyszeć...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
przecież to wypowiedź kogoś kto tam pracuje, nawet siedzenia na dole są jedno za drugim , usiądzie ktoś wyższy i 3 rzędy dalej nic nie widać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry