Horror nie firma. Wczoraj tuż po godzinie 9 kurier Damian przysłał SMS że będzie z paczką w godzinach 10-11. Wszyscy byliśmy poza domem w odległości wielu km, więc odpisałam żeby paczkę dostarczono po 17. Za chwilę zadzwonił ordynarny, wręcz chamski sposób usiłował wymusić odebranie przesyłki w narzuconym przez niego terminie. Nie przyjmował do wiadomości, że jest to fizycznie niemożliwe. Nadmieniam, że z góry zapłaciliśmy za przesyłkę i było dla nas szalenie ważne żeby otrzymać ją tego dnia, czyli 6.10. jak się później okazało kurier okazał się skończonym łotrem. Odwiózł naszą przesyłkę na bazę z informacją jakoby klient zrezygnował z dostarczenia przesyłki pod wskazany adres oraz, że sam przyjedzie kilkadziesiąt km aby osobiście odebrać przesyłkę z magazynów DPD!!!! Żaden kretyn z tejże bazy nie zadzwonił do klienta, żeby upewnić i się, czy to prawda! Gdy się to wydało w rozmowie z warszawskim pracownikiem firmy, umyli ręce i nikt nie zamierzał interweniować aby wywiązać się z usługi, za którą pobrali pieniądze. Dostałam jedynie mailowy adres, na który mogę napisać reklamację. Łaskawie ROZPATRZĄ W Ciągu MIESIĄCA!!!!!!. Z całego serca radzę wystrzegać się tego przewoźnika.