Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Urzędy pracy

Gdynia, Hugona Kołłątaja 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - opinia wątek zamknięty Dziś byłam się zarejestrować w Urzędzie Pracy i jestem pod ogromnym wrażeniem...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Bardzo miła i pomocna Pani wątek zamknięty Byłam dziś w Urzędzie Pracy w Gdyni pierwszy raz od dawna. Trzeba się stawić...
~małgorzata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lipca 2019

Urząd pracy Gdynia wątek zamknięty Pani Monika ze stanowiska 21 - przewspaniała, pomocna, odpowie na każde nawet...
~Malwina
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2018

Bezrobotny- szybko się rejestruj bo tylko 40-tu szczęśliwców w ciągu dnia się tego zaszczytu doczeka! wątek zamknięty Rejestracja bezrobotnych w tym urzędzie to nie lada wyczyn. Otóż w urzędzie...
~adam
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 grudnia 2017

Bezrobotny wątek zamknięty Beznadziejny urząd pracy. Jedna wielka strata czasu. Nie znają się na swojej...
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

Co się robi w Urzędach? wątek zamknięty ...traci czas. Ten urząd to kpina. Nic nie można załatwić. Źle kierują ludzi,...
~Bezrobotny
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 czerwca 2017

zadowolona wątek zamknięty Już jakiś czas jestem zarejestrowana jako bezrobotna. Obsługa w okienku...
~Bożena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2017

Bezsens wątek zamknięty Tak szczerze to ludzie tam pracujący sami nie wiedzą co tam robią. Żenada....
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

strata czasu wątek zamknięty Obsługa jest tragiczna. Pani Dioniza ze stanowiska 16 jest bezczelna i...
~maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 listopada 2016

Niekompetencja i brak wiedzy wątek zamknięty Nikt nic nie wie, nikt się na niczym nie zna, Panie muszą obdzwaniać...
~Ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 października 2016

Urząd Pracy w Gdyni oferuje pracę charytatywną wątek zamknięty Ludzie nie mogą dostać się do żadnej pracy bo taka w ogóle nie istnieje....
~klek
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

program prac interwencyjnych wątek zamknięty Skorzystałam z programu prac interwencyjnych od czerwca do listopada...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

URZĄD PRACY GDYNIA -POPRAWIŁ SIĘ wątek zamknięty Rejestracja przebiega stosunkowo szybko, pomocna obsługa i całkiem miłe...
~Antionina
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

Tragedia wątek zamknięty Wczoraj poszłyśmy tam z córką. Ludzi pełno, nierealne coś załatwić. Poszła...
~Alka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

E.Ł. - opinia wątek zamknięty Ciężko mi ocenić pomoc merytoryczną i skuteczność gdyż zarejestrowałam się do...
~E.Ł.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 września 2014

Ładne niedoinformowane Panie wątek zamknięty Obsluga miła i pomocna, zwlaszcza Pan ze stanowiska 12 :) przez 6 miesięcy...
~Lolka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

STARE BIURWY I MŁODE GÓWNIARY; NIEKOMPETENCJA!!! wątek zamknięty CHODŹCIE Z WŁĄCZONYM DYKTAFONEM W TELEFONIE KOMÓRKOWYM, ZA NIEDŁUGO BĘDZIE O...
~Bezrobotna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 czerwca 2013

Jeszcze nigdy nikt mnie tak nie traktował wątek zamknięty w żadnym urzędzie. Panią z okienka 24 obserwowałem od dawna, ale nigdy do...
~bezrobotny śmieć
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

ten urząd nie powinien w ogóle nazywać sie urzedem lecz państem w panstwie wątek zamknięty Panie wtym urzędzie sa aroganckiei malo kompetene a cala winą obarczja...
~wlod53
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

Opinia wątek zamknięty Należy zlikwidować ten organ, bo tak na prawdę, nie przynosi żadnej korzyści...
~Ja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
151

postów

80

wątków

do góry