Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Warsztat godny polecenia! wątek zamknięty W warsztacie naprawiałem samochód Audi A3. Uszkodzony był błotnik i zderzak...
~R.F
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2014

REWELACJA wątek zamknięty Naprawa trwała 2 godziny, kolor idealny, po prostu jedno słowo R E W E L A C...
~olo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Tydzień po świętach wielkanocnych brałem ślub - niestety parę dni przez...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

BMW wątek zamknięty Naprawiałem w warsztacie Pacars moje BMW E60 w którym uszkodziłem przód...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 stycznia 2014

Volvo wątek zamknięty Mialam wypadek pod koniec maja z polisy oc. Sprawca uszkodzil mi caly przod...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 października 2013

wzorowo wątek zamknięty w tym warsztacie polakierowano bok samochodu tak ,ze nie widać różnicy między...
~civic
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 września 2013

POLECAM!!! wątek zamknięty Bardzo miła i szybka obsługa. Przystępne ceny i fachowe podejście do klienta....
~Ewelina Gdynia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2013

super warsztat wątek zamknięty Polecam usługi w tej firmie. Do lakierowania miałem jeden element. Właściciel...
~michalolsz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

Zadowolona Klientka wątek zamknięty Polecam ten warsztat, przystępne ceny, dobre podejście do klienta.
~Ania z Pustek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 marca 2013

Polecam!!! wątek zamknięty W warsztacie naprawili i polakierowali zderzak oraz błotnik, wykonali to...
~Arczi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

Profesjonalnie i szybko!!! wątek zamknięty Polecam ten warsztat! Wykonywałem u nich usługę lakierniczo - blacharską i...
~Jarek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry