Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
BMW seria 1 - opinia Samochód po odebraniu wygląda świetnie! Rzetelna obsługa i doradztwo na...
~BMW seria 1
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 marca 2023

Marcus - opinia wątek zamknięty Rewelacja. Do warsztatu Pacars wjechałem dokładnie o umówionej godzinie....
~Marcus
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2020

Michal - opinia wątek zamknięty Szybko i sprawnie naprawione auto cena spoko
~Michal
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 czerwca 2020

Polecam !!!!! wątek zamknięty Witam. Warsztat taki jakiego oczekiwałam Super kontakt, fachowa i szybka...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 października 2019

Renault Twingo wątek zamknięty Super warsztat, szybka i profesjonalna obsługa. Krótkie terminy oczekiwania....
~Jurek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 stycznia 2019

Dobry warsztat na Pustkach wątek zamknięty Warsztat godny zaufania, rzetelny, przystępne ceny, miły personel. Polecam.
~Aleksandraalkowscy@wp.pl
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lipca 2018

Na nich można polegać wątek zamknięty Podczas ostatniej nawałnicy na Kaszubach, na mój dom i samochód zwaliły się...
~Jerzy Czarniecki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

Usługa lakiernicza wątek zamknięty Fachowe wykonanie zlecenia. Po kolizji samochód miał uszkodzony prawy bok,po...
~Dominika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

Naprawa pokolizyjna wątek zamknięty Szczerze polecam usługi tego warsztatu. Miałem do naprawienia moją Toyote...
~Pyciu
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 maja 2017

Bardzo polecam ten warsztat! wątek zamknięty Naprawa wykonana szybko i profesjonalnie. Jakość usługi na bardzo wysokim...
~Andrzej H.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2017

Solidnie i uczciwie wątek zamknięty Zlecona naprawa została wykonana profesjonalnie – wymiana dwóch progów...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lutego 2017

rzetelnie i rzeczowo wątek zamknięty Zakres robót i wycena rzetelna i zgodna z cena końcową (lakierowanie,...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

Dobrze i solidnie. POLECAM wątek zamknięty Zakład Pana Rafała wybrałem po przeglądnięciu stron i opinii internetowych, a...
~Artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 października 2016

Bardzo dobry zakład wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim osobom szukającym solidnego lakiernika ten zakład....
~Anna M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

Lakierowanie Audi A3 8L - tanio i solidnie wątek zamknięty Po lakierowaniu stwierdziłem, że auto nigdy nie wyglądało tak dobrze....
~Simon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

POLECAM Warsztat Pacarc wątek zamknięty Witam Polecam naprawy robią szybko i solidnie ,nic dodać nic...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 czerwca 2016

Dobry warsztat za przystępne ceny wątek zamknięty Witam polecam firmę Pacars, naprawa mojego auta przebiegła sprawnie i bez...
~Karol
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 czerwca 2016

Polecam wątek zamknięty Z przyjemnością mogę polecić warsztat Pacars. Z wykonanej usługi jestem...
~S.J.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2016

Mazda 323 fbj wątek zamknięty Wymiana rozrządu, końcówek drążków, olej, filtry itp. Jak zwykle sprawnie,...
~KRZYSIEK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lutego 2016

Plecam solidny i uczciwy warsztat wątek zamknięty Naprawiałem w firmie Pacars uszkodzenie blacharskie w Chrysler Voyager....
~Marcin Kunicki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry