Odradzam zabiegi u tego lekarza. Miałam robiony botoks czoła, botoks oczu oraz modelowanie policzków kwasem hialuronowym. Sprawiał wrażenie miłego i sympatycznego, znającego się na rzeczy, wzbudził moje zaufanie, tym bardziej że znajoma tak bardzo go wychwalała. Jedyne, co nie podobało mi się w trakcie zabiegów to ogromny pośpiech, lekarz robił te zabiegi w biegu, szybko, nie przypatrywał się za bardzo mojej twarzy, zaskoczyło mnie że po 10min wszystko było skończone a na efekty miałam czekać. Po botoksie mam liczne powikłania: opadnięte brwi i powieki, które zamknęły moje oczy, codziennie budzę się z dużym obrzękiem oczu i nie mogę już pomalować brwi. Pod brwiami pojawiły się dodatkowe zmarszczki - zgięcia, liczne kreseczki. Lekarz na to - jedno poprawiamy, gdzie indzie może być gorzej. Po jakimś czasie też zauważyłam że jeden kącik ust mi trwale opadł. Po volumie większej poprawy na mojej twarzy nie widziałam, mimo zapewnień że zabieg da u mnie bardzo fajne efekty. Ponadto zostały na policzkach widoczne gołym okiem okrągłe grudki. ...

wypowiedź zmoderowana ( 2019-11-16 15:05:29)