Widok

Pakowanie przesyłek w sklepie internetowym

Czy macie swoje sposoby, na przesyłki z wieloma produktami, że wszystko zostało zapakowane? Klient twierdzi, że nie ma jednego przedmiotu, a wspólnie z żoną pakowaliśmy. Istnieje też niewielki prawdopodobieństwo, że zostały pomylone przesyłki. Jak to później ustalić? Robić sobie zdjęcia z listem przewozowym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bywa. Jeśli paczek jest niewiele, trudno o pomylkę. Jednak kiedy paczek robi się coraz więcej, pomysłki sie zdarzają. Nawet jeśli zwracasz uwagę na to aby ich nie robić (poza tym mam wrażenie, że bardziej zwykle myla się pracownicy) Powiem Ci, że my mieliśmy co chwilę jakieś akcje z pomyłkami. Od kiedy mamy czytniki kodów i generujemy etykiety po spakowaniu, pomyłek brak. Wcześniej jak klient dzwonił to sama miałam wątpliwości czy wszystko było dobrze spakowane. Teraz ryzyko jest minimalne. Znacznie ułatwiło to prace. Człowiek nie jest nieomylny, natomiast urządzenie moze sprawdzić wszystko
Jesli chciałbyś wprowadzić takie czytniki u siebie, skontaktuj się z nimi: https://general-id.pl/ Wprowadzą odpowiednią logistykę magazynową. Mogą doradzić również jaki czytnik wybrać. Mają też wypożyczalnie, jeśli nie chcesz od razu czytnika kupować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wlasnie jestem na etapie wybierania opakowan(szyje torebki,placaki,ale tez poduszki).kartoniki fajna sprawa ja czesto wykorzystuje je w innyn celu,ale mysle ze wiele z nich trafia na smietnik(wiadomo ze ida na recycling,ale jednak uzyte byly raz i nara)dlatego zastanawiam sie nad papierowymi torbami,ktore potem mozna uzyc wiele razy. Jako doswiadczona w temacie doradzisz czy to dobry pomysl?minusem jest ze w pudelku produkt wyglada ladnie

https://www.tradetrans.pl/folia-stretch-najpopularniejsze-zastosowanie/

No i jakie macie zdanie na temat folii stretch?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Technologie

Jak sprowadzić użytkowników na stronę? (13 odpowiedzi)

Jak w temacie, prowadzę od jakiegoś czasu bloga o Gdańsku. Pisze o ciekawych miejscach itd. W...

Jak reklamowac firmę (20 odpowiedzi)

Witajcie , w czerwcu tego roku ( Covid -19) otworzyłam własne studio projektowania wnętrz .Jestem...

Lepszy będzie tradycyjny zegarek czy smartwatch (25 odpowiedzi)

Witam. Pytanie do wszystkich posiadaczy smartwatchy i nie tylko. Mianowicie zawsze byłem nieco...

do góry