Widok

Paliwo z E.Leclerc gdansk przymorze...

Przymorze Temat dostępny też na forum:
Czy tankował ktos? jak z jakoscia? Bo cena dosc atrakcyjna...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tankowaliśmy tydzień temu. Wszystko ok.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Lotos, Shell, BP, Statoil, Lukoil, Auchan, Neste, Orlen jak i wszystkie inne stacje mają paliwo z LOTOS.

Stacje zaopatrują się z tych samych cystern rozwożących paliwa. Paliwo może być gorsze tylko ze względu na accydentalne zanieszczenie np. śniegiem podczas otwierania instalacji w celu zrzutu towaru z cysterny lub też ze względu na korozję/perforację zbiorników na stacji. Tankuj tam gdzie najtaniej i się nie przejmuj - paliwo wszędzie z lotosu, byle zbiorniki na stacji nie były zanieczyszczone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13
No zbiorniki sa raczej czyściutkie bo to nowa stacja ktora otworzyli moze 2tyg temu. A ciekawe co bys powiedzial na temat ulepszanych paliw jak np. verva na orlenie ? bo w leclerku tez maja dwa rozne diesle...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja tankowalem ON i wszystko elegancko :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
jakie ceny PB 95 i 98?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdańsk
Leclerc 95 - 4.77, 98 - 4.87 , ON- 4.56 , LPG - 2.63
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie prawda. Co za głupoty....
Oczywiście ze większość stacji ma paliwo z Lotos. Ale to nie oznacza ze to paliwo jest takie same.

Paliwo pobierane ze składni jest chrzczone tzn dodawanego są do niego związki poprawiające właściwości. I każda ze stacji benzynowych ma swoją formule chemiczna uszlachetniaczy, bo tak się to nazywa.

Wiec proszę nie mówić ze to to samo paliwo. Bo to ze ktoś panu zrobi drinka na Belwederze to nie znaczy ze to ten sam drink bo baza vodki jest tam sama.

Co paliwa z leclerc... nie polecam.

W 545i (v8 ma dużo większe zapotrzebowanie na kaloryfer paliwa do poprawnej pracy) mam cewkę do roboty.
Ostatnio zaczęły mi na zimny falować obroty, przy awaryjnym heblowaniu na światłach mi się dwa zdławił i zgasł. Pomyślałem, cewka normalne, to już czas na warsztat.
Ale przypomniałem sobie ze ostatnio zalałem full na leclercu. I tak mnie coś tchnęło. Wysuszylem bal (zostało 1.4litra) zalałem na shelu i nagle obroty nie falują, silnik się nie dławi.

Powiem tak. To ze ktoś ma 2.0 które ma mniejsze zapotrzebowanie na kaloryke i nie zauważa różnicy nie znaczy ze pozostaje to bez wpływu dla silnika przewodów przepustnicy etc etc...

Nie mówię ze to wina paliwa... ale wnioski sobie wyciągnijcie sami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
A jak z jakością LPG ? Czy jest ktoś kto systematycznie kupuje tu LPG?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja tankowałem to coś za 5,09pln ON Energy. Zmuszony brakiem paliwa w baku zjechałem na Leclerc. Przez 60 km zapach frytury a potem "Injection fault" Bede spuszczał ten zajzajer i zobaczymy, Jesli to wina "paliwa" - bede dochodzil roszczeń od stacji.
Wczesniej tankowałem tylko na BP i było wszystko w porzadku.
Silnik 1,5 dci.
Nie polecam i uczulam.
Jesli masz tdi, mozesz lac nawet kujawski, jesli common-rail - unikaj jak ognia!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
silniki TDI mogą być z pomprowtryskiem - czyli wrażliwe na złą jakość paliwa.
a również TDI mogą być z pompą rotacyjną i tutaj faktycznie możesz lać kujawski.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja tankuje tam systematyczni( 1,6 hdi comon rail), raz energy raz zwykły diesel. Wielkiej różnicy nie ma, czasem wydaje się że na enegry kulturalniej pracuje silnik. Ale ogólnie nie ma problemu z tym paliwem. z 2 lata tankowania i bez problemu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ostatnio tankowała na Neste w Rumi - efekt : czyszczenie układu paliwowego oraz wymiana modułu zapłonu. Mechanicy zabezpieczyli próbki paliwa z baku - jeszcze nie wiem co z tym zrobię :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
to cie wyru..ali!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
g*wno jak wszędzie !!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
od jakiegoś czasu tankujemy tam oba auta :P jedno jest bardzo wrażliwe na złe paliwo ;)
a my tam ciągle wracamy :]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
powiem szczerze ze ja tam gaz tankowałam raz i przejechałam na pełnym baku o 40km mniej niz jak tankuje przy auchan...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tankowałam tam juz 3 razy,i jak na razie wszystko oki.Mam nadzieję że tak bedzie cały czas.
Zawsze bardzo duzo aut jest na stacji,więc chyba oki :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej tankuje od maj wszystko ok nic budząceko podejżenie kolega LPG też nie nażeka wszystko jest oki paliwo naprawde ok!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
gdzie ty się uczyłeś ortografii ?

aż się słabo robi jak się czyta takie wypociny.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
kazdy pisze jak potrafi wiec o co ci chodzi, watek jest o paliwo z E.Leclerca a nie kto jak pisze
ja osobiscie tankuje gdzie po drodze jesli chodzi o LPG na tej stacji to takie same ceny jak na cpnie samego LPG ul. Kołobrzeskiej a najtaniej jest cpn LPG na ul.Siennickiej przed mostem w strone Przeróbki jezeli jezdze dalej autem to znaczy ze maja gaz ok na tych cpnach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tankowałem we wtorek ON na tej stacji i powiem wam ze masakra. Przy -17 ledwo auto uruchomiłem (wszystko inne sprawne) a po 5 minutach zgasło (co zdarzyło mi się pierwszy raz) Mocy to chyba o polowe mniej i ledwo dojechalem do stacji zeby dolac na lotosie tego drozszego ON, po 30 km sytuacja wrocila do normy a auto odżyło! NIE POLECAM ON z tej stacji. Benzyne tankowalem tam wielokrotnie i było ok.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
zatankowałem wczoraj na tej stacji mam ten sam problem samochód ledwie zyje i gasnie po chwili i to nie przy -17 a przy -10
ogólnie ON nie polecam jakas tragedia

ZŁODZIEJE !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daje do myslenia 2 osoby w odstępie jednego dnia tankują te samo paliwo i maja problemy.
Ktoś jeszcze tam tankował niedawno i tez miał problem z autem - piszcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam tankuje od ponad 4 miesięcy. Wszystko było dobrze, spalanie małe. Ostatnio pod koniec stycznia zalałem ON do pełna, wyjeździłem około 3/4 zbiornika no i od niedzieli samochód odpala na 1 sekundę i gaśnie. Pompa paliwa zaczęła bardzo głośno chodzić. Nie wiem co to może być. Wydaje mi się, że albo ropa zamarzła, albo parafina się wytworzyła i zapchała przewody. Ktoś ma jakieś sugestię ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
parafina panie parafina... zaparkuj sobie na cieplym parkingu na pare godzin potem dojel depresatora (polecam skydda) i najlepiej dolej paliwka jakiegos premium zeby wszystko sie wymieszalo. Warto by bylo jeszzce wyjac i przeczyscic badz wymienic filtr paliwa bo pewnie tam tez siedzi parafinka i blokuje przeplyw.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
przy dużych mrozach tylko pewne paliwo plus dodatek przeciw parafinie i raczej powinno być ok..
mam 12 letniego diesla i cały luty odpalam każdego dnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki ss
Wczoraj wieczorem samochód normalnie odpalił i działa. Dobrze że przyszło lekkie ocieplenie, chociaż w tramwajach tego nie czuć :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Nie tankujcie na stacji E.Leclerc w Gdańsku. Ostatnio przy -15st C zamarzl mi diesel... laweta 250zł + filitr paliwa 300zł + usługa 150zł i kupa nerwów. są to zwyczajni oszuści. Zgodnie z prawem, diesel do -20st C nie powinien sprawiać żadnych problemów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
A wymieniałeś filtr paliwa przed zimą? Co z prawidłową eksploatacją? Może bak długo nie był pełny? W takim wypadku należy do paliwa dolać depresator.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

Porsche - nieautoryzowany serwis (33 odpowiedzi)

Czy jest w Trójmieście nieautoryzowany serwis samochodów Porsche?

do góry