Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Radosław - opinia Restauracja nieprzygotowana na przyjęcie zamówienia w godzinach sztytu. Moje...
~Radosław
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 3 czerwca 2023

Kasia - opinia Polecam deser pierogi z wiśnią i makiem, pycha.
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 21 maja 2023

Magdalena - opinia Obsługa fatalna,kelnerki zero kultury,przeklinają. Na potrawę czekaliśmy 1,5...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 września 2022

volodymyr - opinia Super kuchnia, Super smaczne. Найкраща україньська їжа!
~volodymyr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lipca 2022

Zadowolony klient - opinia Wczoraj mieliśmy komunię św syna jesteśmy zachwyceni przygotowaniem sali,...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 maja 2022

Tatiana - opinia wątek zamknięty Super! Domowe jedzenie! Polecam! Prawdziwa kuchnia ukraińska !
~Tatiana
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 grudnia 2020

Zniesmaczona - opinia wątek zamknięty Tragedia to mało powiedziane!!!! Żeberka twarde, gumowe i nie do zjedzenia!...
~Zniesmaczona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 października 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Super miejsce, doskonałe jedzenie, sprawna i miła obsługa. Bywamy często.
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 października 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Świetne, pyszne jedzenie, duże i smaczne porcje, przemiła obsługa - polecam,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 maja 2020

Anna Hanina - opinia wątek zamknięty Cudowne, klimatyczne miejsce tak bardzo przypominające rodzinny kraj❤️...
~Anna Hanina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 marca 2020

Anna Hanina - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra jakość jedzonka❤️ Uwielbiamy i często przychodzimy
~Anna Hanina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 marca 2020

Marek - opinia wątek zamknięty Doskonałe menu i miła obsługa.Polecamy.
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 lutego 2020

Wstyd, a nie lokal wątek zamknięty Obsługa beznadziejna,ale to nie jest najważniejsze. Dania źle przygotowane....
~Hania
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lutego 2018

Aga - opinia wątek zamknięty Byliśmy po raz pierwszy i............. mam nadzieję, że nie po raz ostatni....
~Aga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 stycznia 2020

Nakarmieni po kokardę! wątek zamknięty Świetny barszcz ukraiński! Pyszne deruny! Porcje "górnicze"! Miła,...
~Mirka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 października 2019

Obsługa kiepska wątek zamknięty Jedzenie smaczne, ceny przystępne. Jednakże całość popsuła fatalna obsługa......
~Hanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Rodzinny obiad, nie pierwszy raz, pyszna kuchnia ukraińska, żadnych gyrosów i...
~elisiv
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lipca 2019

Nigdy więcej za moje pieniądze! wątek zamknięty Zaciągnąłem Małżonkę w niedzielne zimne popołudnie z Jej wielkimi oporami,...
~Witek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 maja 2018

Milo wątek zamknięty Obsługa była miła, Pani od razu ostrzegła o tym, że jest impreza rodzinna i...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 października 2018

Omijać wątek zamknięty Byłam tam kilka miesięcy temu. Obsługa fatalna, po kilku minutach musieliśmy...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 października 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry