Widok

Pani Urszula Rułkowska - Kempska

Gorąco polecam Agencję Nieruchomości Dom&House, a zwłaszcza Panią Ulę Rułkowską - Kempską.Jest PROFESJONALISTKĄ w swoim zawodzie. Już pierwszy kontakt robi wrażenie na kliencie. Potrafi fachowo przygotować ofertę . Życzliwie doradza na każdym etapie transakcji. W każdej chwili służy pomocą i kompleksowym doradztwem. Należy także podkreślić, że dba o interes obu stron transakcji. Znajduje to potwierdzenie m.in. u Notariusza, gdzie wszystkie procedury przebiegają sprawnie, ku zadowoleniu sprzedającego i kupującego. Wiedza, doświadczenie, kultura osobista; to cechy wyróżniające Panią Ulę, którą gorąco polecam wszystkim uczestnikom trudnego rynku nieruchomości. Dziękuję Pani Ulu i łączę serdeczności.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pani Ula Rułkowska-Kempska jak otrzymala pieniadze za wynajem mojego mieszkania przestala odbierac tel (prosiłam o pomoc w przygotowaniu aneksu - w mieszkaniu pojawiło się zwierze). A jednak prowizje za cos wziela! Przypuszczam że "na lewo" ponieważ nie wystawiła faktury ani nie dała pokwitowania (powiedziana mi, ze za fakturę musze dopłacić VAT). Tak samo jesli chodzi o znalezienie drugich najemcow jesli pierwsi zrezygnuja z najmu w ciagu roku - Pani Ula obiecala ze za drugich nie wezmie prowizji i co... nawet nie odbiera tel ani nie oddzwania (nagralam sie na poczte). Nastawiona tylko na kase!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry