Widok

Pani pozna Pana

Morena Temat dostępny też na forum:
Ja, szczupła, niewysoka brunetka lat 43 lubiąca podróże poznam wolnego mężczyznę do wspólnego spędzania czasu typu kawa, kino, spacer, obiad, wspólny wyjazd... ;-) jak ktoś zainteresowany piszcie na maila: ewa.vernis@gmail.com
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja,brzydki,głupi i wysoki jak brzoza:)Pasuje.?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie pasuje, bo nie lubisz podróży
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

.....i nie lubię podróżować!Masz co chciałaś.Ooooo...:-P
(Pasuje?)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

a pospacerować, chociaż od czasu do czasu?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hmm.....Tak troszkę,ale nie za długo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Facet po 40 to zwykle łysawy już,z brzuszkiem piwnym zdradzający dziad. Zachowujący się jak Jaśnie Panisko, kiedy kobieta po 40 będzie chciała z nim być. Pracuj,podróżuj, ciesz się życiem z dala od gotowania mu obiadków,prania brudnych gaci i skarpet, puszek piwa i problemów z erekcją.
Na kiego ci taki?
Ja jestem również po 40 a ponieważ mam opinię o facetach taką jak wyżej napisałam,to o zgrozo zawsze się kręci obok kilku adoratorów (widocznie lubią kobity, które ich nie chcą). Są to adoratorzy z drugiego sortu.Najczęściej rozwodnicy których rzuciły żony,kiedy dowiedziały się o zdradach.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 12

Koło Ciebie kręcili i kręcą się tylko faceci na jakich zasługujesz i tylko takich znasz.
Wartościowych facetów nie poznasz nigdy. Oni byli, są i będą poza Twoim zasięgiem. Nie dla psa kiełbasa
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Hmm sensowny początek wątku, treściwy celowy i z mailem na końcu :-) oby jak najwięcej takich ;-) Tylko czy faceci też do sensu Ci odpisali? ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawo Ty ️
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć mam47 lat jestem wolny samotny pracuje na Tir kierowca
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na imię Sławek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na imię Sławek 518409289
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sławek e maila napisz do niej ,...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sławek, ja jeżdżę na solówkach i o takich mniej więcej typach jak Twój napisałam posta parę wiadomości wyżej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jagódka - ty masz okres na okrągło czy czasem odpuszcza ? ;P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Towarzyskie

Para szuka pary (4 odpowiedzi)

Hej, chcielibyśmy się spotkać z fajną parą na drinka- inteligentni i zadbani - ona 34 on 42....

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

terapia (119 odpowiedzi)

wątek dla wszystkich, którzy chcą się poczuć lepiej :) będzie to terapia grupowa ... zaproszone...

do góry