Widok

Panie Koreń

Budujesz pan drogę asfaltową do lasu, brakuje ci jeszcze 200 m do granic Banina.
Ile ci płacą do kieszeni mieszkańcy w/w ulicy. Jak sam się określiłeś jesteś tylko przedstawicielem północnej części Banina.
Południową część ma pan (celowo pan z małej litery) w głębokim poważaniu.
Niech pan odpowie ile pan miesięcznie dostaje za reprezezntowanie całego sołectwa. Może teraz następna inicjatywa z pana strony; metro dla północnej częsci
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4
Trza było zamieszkać po północnej stronie
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 15
No i mamy jak to w Polsce. Władza i ......
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gorzkie żale wylewane na forum ,jedź do tej śmieszniej gminy w tej śmieszniej wsi Żukowo czy jak tam jej i się zapytaj ,a nie wylewasz gorzkie żale na forum i pewnie jeszcze sam sobie odpisujesz na ten post
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

O której drodze mowa,czy chodzi o Borowiecką?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

byly wybory sama mafia kaszubska masz do wyboru kaszuba jego matke albo syna
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba było wcale nie zamieszkać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wczoraj jechałem w stronę Żukowa i co zobaczyłem - nowe oświetlenie uliczne w miejscowości Małkowo.
Wszystko fajnie, ale z jakiego powodu tam ono powstało? Przez Banino jadę w ciemnościach jak w kraju 3 świata, gdzie jest tyle zabudowań i tysiące mieszkańców.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasi przedstawiciele radni sołectwo zachowują się jak agenci innych miejscowości tylko nie swojej.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jest to droga krajowa to jak myślisz z czyjej kasy poszło na latarnie, które tam były już wcześniej? Zostały tylko wymienione na LED.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

To prawda Banino to wieś ciemności...
Myślę tutaj o dzieciach wracających że szkoły... Zero oświetlenia brak chodników.... Kierowcy mający szeroko w d.... Ograniczenie do 30km... Mamy z wózkami które nie mogą spokojnie iść na spacer z dzieckiem.
Czemu jeszcze nikt się za to nie wziął...
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo tak i przestań pyszczyć , bo my tu mamy władzę a wy pobocza i czworaki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ale kto ma się za to zabrać? Ile pism i do jakich instytucji napisałeś w tej sprawie? Samo NIC się nie zrobi, pisaniem anonimowe na forum to za mało.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zawsze tak było
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

odwal sie do lasu z pieskiem se smigasz po aswalcie co za ham
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Gdzie to oświetlenie w Małkowie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na drodze krajowej. GDDKiA ostatnio robiła przebudowę skrzyżowania i przy okazji wymieniła lampy sodowe na LED. A idioci robią wielkie halo nie wiedząc kto był inwestorem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobry pomysł - złoże interpelację.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie u żłoba publicznego czyli otrzymujacy wynagrodzenie ogarnijcie sie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kim jest ten Koreń. Ciągle o nim ktoś pisze a ja nie mam pojęcia co to za typ.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

14.11.2019 na 18.00 będzie zebranie sołeckie- warto podyskutować na różne: trudne tematy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz juz wiem kim jest Koreń. Dzięki za link do artykułu. Jak to w Polsce. Klasyka. No mojego głosu ten starszy siwiejacy Pan już nigdy nie otrzyma. Mam wrażenie że zapomniał o Baninie.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zapomnial jak reszta radnych...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z bohaterem artykułu w gazecie to nie ma o czym rozmawiać.Dziennikarze już napisali. Na pewno media były z innego obozu władzy. Ja już wiem że biznes u tego pana jest pierwszy a mieszkańcy samopas
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

No niezłe jaja, wycofał się i pewnie firma która będzie to realizowała w związku z tym po dużo wyższej cenie będzie miała z czego się odwdzięczyć , na bank było to w ten sposób przewidziane ....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dla mnie lipa. Śmierdzi z daleka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

co z tego ze nie otrzyma jak bedzie pierwszy na swojej liscie to i tak wejdzie.Z tego co sie orientuje to w tym roku zbyt wielu glosów nie miał a u koryta dalej jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to czekaj, a jakiego dziwnego powodu buduje drogę do lasu a nie pod swój dom?
dla zmyłki i coby później przełożyć?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłemu radnemu to znajomi
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

tee ale to wychodzi że nawet jako radny czy były radny musisz poczekać z 8-12lat żeby Ci koledzy z nowej kadencji droge zrobili?

jak tak kombinują to dla czego nie od razu w pierwszej kadencji?

sie trzeba nakombinować nawet mając układy widać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po przeczytaniu artykułu już wszytko jasne. Czy na temat innych radnych są też jakieś artykuły. A czy o sołtysie też coś piszą. Proszę o info aby w przyszłości nie marnować głosu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czekaj, ale co z artykułu wynika? że w sumie zrobił błąd PR, że w ogóle złożył ofertę na rzecz która znajduje się w profilu działalności jego firmy? czy ktoś przeanalizował czy jego oferta była rozsądna czy 'miliony za tabliczkę?' jest tylko hasło że radny złożył ofertę

sensacja by była jakby 80% przetargów od opału do równania drogi szło przez radnego - a tak to bicie piany i tyle

analiza i sprawdzenie wiarygodności u Was wszystkich na poziomie pogaduch u fryzjera
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tego radnemu robić nie wolno. To raz. A dwa, że nie wycofałby tej oferty i wygrałby przetarg gdyby nie ten artykuł. W UG Żukowo mają gdzieś przepisy, liczy się interes kolegów. Na szczęście w tym przypadku ktoś sprawę nagłośnił.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sprawa śmierdzi jak szambo,ale zawsze znajdzie się jakiś obrońca pana radnego dla którego to nie smród tylko zapach .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są rzeczy za które radny nie powinien się zabierać i nie ma znaczenia ile gmina mogła zaoszczędzić kupując tablice. A gdyby miał w profilu dzialalności działalności hotelową i by wynajmował po godzinach pracy na mocy umowy z UG Żukowo pokoje w urzędzie to było by ok ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się, to błąd PR, ale kręcenie afery jakby ktoś wyprowadził z gminy 2 miliardy złotych z takiego g*wna to też czysta nagonka....
jak wspomniałem nawet nikt nie ocenił merytorycznie oferty....

swoją drogą kto z Was by sie nie zastanowił nad złożeniem oferty jakby było w kompetencji? zwłaszcza że w małych gminach często drobne przetargi przechodzą niezauważone i nie ma zatrzęsienia oferentów.... i często z pojedynczymi ofertami się kończy
Jak są przekręty w gminie to badajcie sprawę, nagłaśniajcie z konkretami a nie bzdury na każdym kroku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra, następnym razem jak jakiś radny zrobi dziesięć przekrętów na 2 miliardy ,to wtedy dopiero zaczniemy o tym mowić ? Nie tu trzeba takie zachowania tępić w zarodku, aby taki czy inny radny miał świadomość, ze takie zagrywki są nie na miejscu delikatnie mówiąc. Miał świadomość, ze występuje tutaj konflikt interesów, a mimo to chęć zysku była większa, jak to się nazywa takie zachowanie? Pazerność?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z narracji na tym forum wynika że "cały czas są przekręty na miliony' ale jedyny przykład to ten g*wniany przetarg. i tyle
ludzie chcecie demokracji to zachowujcie jakiś poziom - teraz to rozumiem że zamiast piętnować wieloletnie przekręty to wykorzystamy jeden przykład żeby na zapas pokrzyczeć?

wg tego forum to nie zarodek ale pożoga prywaty, a konkretów nie ma - oprócz tego że byłemu radnemu koledzy po latach drogę zrobili - ale to jak widać się też chłop naczekać musiał jak i swoją i następne kadencje odczekać musiał

chcecie kultury i poziomu w dyskusji ale same argumenty typu da się zakrzyczeć bo to kolesiostwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Z narracji tego forum nie wynika, że są przekręty na miliony, to wynika z twojej narracji, narazie tylko Ty napisałeś o miliardach ,a ja ci tylko na to odpowiedziałem.Dla Ciebie to tylko g.wniany przetarg ,a dla mnie i innych wiele mówi o tym panu ,no ale jak ktoś nie chce tego widzieć ,to widocznie jest taki sam lub ma w tym interes. To jest przekręt o ktorym mieliśmy przyjemność się dowiedzieć, a o ilu nie wiemy tego niewiemy .Dziwne że tak bronisz tego radnego,
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

jestem urodzonym adwokatem diabła ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

d*pska chyba bladego do tego...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi się to niepodoba. Czytałem artykuł i niesmak pozostał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

do góry