Widok

Panie Koreń

Budujesz pan drogę asfaltową do lasu, brakuje ci jeszcze 200 m do granic Banina.
Ile ci płacą do kieszeni mieszkańcy w/w ulicy. Jak sam się określiłeś jesteś tylko przedstawicielem północnej części Banina.
Południową część ma pan (celowo pan z małej litery) w głębokim poważaniu.
Niech pan odpowie ile pan miesięcznie dostaje za reprezezntowanie całego sołectwa. Może teraz następna inicjatywa z pana strony; metro dla północnej częsci
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

co z tego ze nie otrzyma jak bedzie pierwszy na swojej liscie to i tak wejdzie.Z tego co sie orientuje to w tym roku zbyt wielu glosów nie miał a u koryta dalej jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

d*pska chyba bladego do tego...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi się to niepodoba. Czytałem artykuł i niesmak pozostał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry