Niestety opinię na temat przychodni w Swissmedzie psują Panie w Recepcji. Są niekompetentne i nieuprzejme. Dotyczy to młodych osób w recepcji ogólnej na parterze. Nie orientują się w usługach przypisanych do konkretnych pakietów-kierują wówczas do „nieodpowiednich” lekarzy lub podważają prawo do skorzystania z określonej usługi. Nie znają kompetencji lekarzy (np. czy wykonuje usg). Umawiają na złe godziny (np. do doktor Raniszewskiej byłam zapisana na 8:30, podczas gdy przyjmowała od 10) Nie przekazują kart pacjenta do odpowiedniej przychodni (już 3 razy brakowało mojej karty u doktora Skweresa w przychodni nr 3) Mają problemy z wypisaniem skierowania do laboratorium-nie potrafią zinterpretować zapisu od lekarza (np. WR interpretują jako próbę wątrobową) Laboratorium zaskakuje natomiast wymogiem przynoszenia własnej glukozy na badanie poziomu glukozy we krwi, podczas gdy mam to zagwarantowane w pakiecie ciążowym. Będąc o godz. 7 w szpitalu musiałam czekać do 9 na otwarcie apteki by zakupić glukozę-podczas gdy nie jest to wskazane dla osób w ciąży by tak długo być na czczo.
Proponuję by panie w recepcji wcześniej były przeszkolone w zakresie swych obowiązków i traktowania pacjenta