PANTA -

Kasacja pojazdów

Gdańsk, Uczniowska 52

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grażyna - ocena W dniu 1.03.2024 korzystałam z usług Państwa firmy . Chcę podziękować za...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 marca 2024

Rudnicki Ryszard - ocena Używane części w przystępnych cenach. Bardzo miła i fachowa obsługa. Jestem...
~Rudnicki Ryszard
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 25 września 2023

Iza - opinia Jestem zadowolona, szybki odbiór samochodu. Pan miły i pomocny. Polecam
~Iza
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 19 lipca 2023

Andrzej - opinia Duży wybór części. Miła i bardzo pomocna obsługa. Szybka dostawa. Części...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lutego 2023

Powinni się nazywać Januszex wątek zamknięty Chamska i prostacka obsługa tylko czeka, żeby się awanturować (najwidoczniej...
~Tumulec
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 października 2018

Wielkie g**no wątek zamknięty Niech lepiej zmienią obsługę bo tylko piszą że poprawią a z tego nic nie...
~Michał
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 stycznia 2015

złomowanie wątek zamknięty Odbiór auta parę godzin po zamówieniu, błyskawiczna wycena, mila obsługa,...
~Tigerbart
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 września 2014

brak części wątek zamknięty jak potrzebuję części to czasem zajrzę do sklepu z nadzieją że będzie...
~klient co nic nie kupił
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 czerwca 2014

CZĘSCI wątek zamknięty Polecam Pantę duży wybór części do starszych modeli aut, ale do mojej Łady...
~J.A
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

Polecam tę firmę. wątek zamknięty Polecam tę firmę. Rzetelna i miła obsługa. Zdanie sprzętu za darmo. Odbiorcy...
~Artur
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 października 2012

miazga :D wątek zamknięty jestem tam co 2-3 dzien bo co chwile cos nowego mi sie przypomni zawsze...
~Laska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

przede wszystkim sympatycznie wątek zamknięty Jeżdżę na PANTĘ bardzo często, można powiedzieć, że to drugi dom :) Znalazłam...
~edyta :)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2012

Mechanik - opinia wątek zamknięty Korzystam i polecam :) Klienci warsztatu kręcą coraz częściej nosem słysząc...
~Mechanik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2012

Komletny brak podejścia do klienta wątek zamknięty Gość w długich włosach na częściach samochodowych minął się z powołaniem...
~daxx
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2012

ŁADA SAMARA TYLNA SZYBA wątek zamknięty Szukałem tylniej szyby do Łady Samary sprzedawca powiedział mi że nie mają...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 czerwca 2012

Nie polecam - sprzedaż części samochodowych wątek zamknięty Nie polecam z korzystania z usług sklepu z używanymi częściami samochodowymi...
~klient
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 czerwca 2011

Coś sie dzieje wątek zamknięty Na sklepie pojawiła się nowa osoba (mam nadzieje ze ta osoba zajmie miejsce...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

Obsługa za ladą - sprzedaż części. wątek zamknięty Sklep można ocenić dwojako, ze względu na obsługę. Jeśli za ladą wycen siedzi...
~3F
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 grudnia 2011

beznadzieja wątek zamknięty Co z tego, że wybór duży, jak obsługa - paranoja! Przez telefon pan zajmujący...
~Paweł
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 stycznia 2012

Obsłużony prawidłowo wątek zamknięty Wybór do aut starszych marek rzeczywiście duży, choć do nowszych aut już...
~darkone6661
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry