Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
seba - ocena nowy temat Fantastyczny sposób na spędzenie kilku nie zapomnianych chwil w otoczeniu...
~seba
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 8 kwietnia 2024

Lucyna - ocena Super atrakcje i fachową przemiła obsługa dziewczyny znają się w tym co robią...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 4 lutego 2024

Małgorzata - ocena Personel bardzo miły. Papugi i inne zwierzęta przeurocze. Miejsce godne...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 31 grudnia 2023

Krystian H - opinia Bylo super! Polecam jest 7 stref tematycznych napewno każdy znajdzie cos dla...
~Krystian H
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 12 kwietnia 2023

Kinga - opinia Restauracja godna polecenia. Obsługa na poziomie, pomocna. Miło i przyjemnie,...
~Kinga
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 4 maja 2023

Andrzej - opinia Byłem wczoraj w papugami z znajomą i podrapali mnie strasznie na karku a...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 kwietnia 2023

Wiktoria - opinia Byłam ze znajomym dziś w papugarni strasznie agresywne kłóciły się o jedzenie...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 kwietnia 2023

Kot - opinia "Odzież ochronna" to zwykle koszulki. Za dużo dużych papug Ara na tylu...
~Kot
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lutego 2023

Beata - opinia Niesamowite i niezapomniane wrażenia. Wyszłam z papugarni zrelaksowana,...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 maja 2022

Eryk.P - opinia wątek zamknięty Ogromy hałas którego się nie spodziewaliśmy :O , lecz po rozmowach z...
~Eryk.P
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lipca 2020

Ewelina K. - opinia wątek zamknięty Piękne miejsce, pełne egzotycznych stworzeń. Papugi niesamowite i ciekawskie...
~Ewelina K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lipca 2020

ph - opinia wątek zamknięty Wszystko OK ale 29zl od doroslej osoby to rozboj w bialy dzien! Najdrozej w...
~ph
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2020

Bożena - opinia wątek zamknięty Byłam rok temu i wiele rzeczy mi się nie podobało obecnie widać zmiany na...
~Bożena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 stycznia 2020

Odradzam wizytę wątek zamknięty Papugi agresywne, w czasie naszej wizyty zaatakowały dwie osoby. Obsługa nie...
~Poszkodowana
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 marca 2019

niektóre papugi agresywne, bardzo mało aktywna obsługa wątek zamknięty Byłem w papugarni z rodziną w niedzielę 21 stycznia br. Absolutnie miejsca...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

Super wątek zamknięty Bardzo sympatyczne miejsce.
~Maksymilian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 stycznia 2018

Najlepsze spędzenie weekendów . wątek zamknięty Super okazy ptaków . Miejsce warte odwiedzenia , mnie raz ptak n****ł na...
~Amanda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 października 2017

Świetne miejsce dla dzieci i dorosłych wątek zamknięty Warte miejsce odwiedzenia. Dużo pięknych okazów ptaków, które chętnie oskubią...
~Tata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

Super Ptaki wątek zamknięty Tam Jest Dużo Ptaków Nawet Inne Nie Tylko Papugi
~M.I.U.Z
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

Warto przyjechać i zobaczyc wątek zamknięty Szczerze polecam. Fantastyczna obsługa. .Papugi widać są bardzo zadbane....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry