Paradise for hair

Fryzjerzy

Gdańsk, Grażyny, 20

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ja1212 - opinia wątek zamknięty Wszystko jak trzeba Profesjonalna obsługa klienta i doradztwo
~Ja1212
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 marca 2022

Natalia - opinia wątek zamknięty Czytając opinie na temat tego salonu, bardzo cieszyłam się na wizytę u Pani...
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 marca 2022

Mateusz - opinia wątek zamknięty Chodzę tylko tam, zdecydowanie najlepszy fryzjer w Trójmieście
~Mateusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 listopada 2020

Monika Mazur - opinia wątek zamknięty Każdemu polecam ten świetny salon! Włosy zadbane i wypielęgnowane...
~Monika Mazur
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 listopada 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam salon Paradise for hair Anna Malinowska. Dziewczyny są...
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 listopada 2020

Wiktor - opinia wątek zamknięty Najlepszy salon w Trójmieście. Miła i profesjonalna obsługa:) Nie mogę...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 listopada 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, przyjemna atmosfera i zawsze zniewalający efekt...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 listopada 2020

Wierna klientka - opinia wątek zamknięty Chodzę do salonu od lat i zawsze wychodzę zadowolona. Miła, profesjonalna...
~Wierna klientka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 listopada 2020

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Wiele lat chodzę do tego salonu! Z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 listopada 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z usług koloryzacji oraz strzeżenia. Jestem bardzo zadowolona z...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry