Widok

Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza - kobieta przy ołtarzu

Od chwili gdy w parafii pojawil sie nowy proboszcz przy oltarzu przed Msza zaczela sie krecic pewnie starsza kobieta...dotyka kielichow...ostatnio na Mszy zbierala pieniadze. Za ks Jana do takich sytuacji nie dochodzilo...Kto jej na to pozwala? naczyn liturgicznych nie powinny dotykac nieposwiecone dlonie, a tym bardziej kobiety...Jak nie wstyd tej kobiecie sie krecic przy oltarzu...Boli mnie to...ze to co zbudowal ks Jan jest teraz niszczone bo nowy ks Proboszcz pozwala na takie naduzycia. Kiedy skomentowalam ze mi sie to nie podoba na facebooku parafii...nie dosc ze spotkalam sie z niezrozumieniem moich obaw to jeszcze zablokowano mozliwosc mojego dalszego komentowania....Jestem przerazona...do czego to wszystko prowadzi???
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
I co ? Jak ci zablokowali komentarze na FB, to teraz tu się będziesz wypłakiwać ? Może idź do księdza i mu wygarnij po całości.
A może ty zwyczajnie zazdrosna jesteś, że jakaś inna kobita kręci się to tu, to tam i dotyka to, czy tamto ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Mam prawo napisac moja opinie a co? zabronisz mi? Nie pasuje Ci to sie nie wtracaj...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Dobrze, już dobrze. Pisz sobie skoro potrafisz pisać ale nie wypłakuj się i nie próbuj na siłę przekonywać wszystkich o urojonym w twojej głowie "problemie". Idź do księdza, zrób mu awanturę i zabroń praktykowania takich bezeceństw, które cię tak bardzo oburzają. Ewentualnie możesz też złożyć doniesienie do prokuratury na okoliczność obrazy przez księdza i tę "nieczystą" kobietę twoich uczuć religijnych.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Bardzo dobrze ze pisze co ją boli bo to kościół budowany przez wiernych tej parafi.A nowy proboszcz powinien przyjać krytykę zpokorą I żadnej baby nie dopuszczać do miejsca świętego
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mozna sie domyslec kto odpowiada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lecz się czlowieku . Jak nie rozumiesz co ktoś pisze Zazdrość w takiej sytuacji ??? Poprostu też się dziwię i czuję niesmak ze kobieta ma tyle pychy w sobie ze może służyć przy ołtarzu.Pycha kroczy przed upadkie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
O co ma byc zazdrosna ?? Że nie pochwala dotykania kielichow i krecenia sie przy ołtarzu .Przeciez to krytykuje? To chyba znaczy ze sama by tego nie robila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

aaaaaaaaaa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

teraz mamy proboszcza cwaniaka a rezydenta mafioza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Cisowa

Zbożowa (9 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w dzielnicy Cisowa daje możliwość komfortowego dojazdu z niej do centrum...

do góry