Widok

Parafia Dobrego Pasterza - księża odwołani ???!!!

Czy to możliwe aby, Nasz Ksiądz Proboszcz, który całe swoje serce oddał tej parafii został odwołany wraz z wszystkimi Wikariuszami ???

Pytam !!! Za co ???
Tak być nie może !!!
Ksiądz Jan to wspaniały człowiek. Uczciwy, dobry i prawy.
Nie można tego tak zostawić, musimy pomóc Naszemu Księdzu !!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie to niemożliwe;Nie ma winy bez przczyny.

Policja mówi zaco kajdanki zakłada.

A Ksiądz Jan twierdzi że bez uzasadnienia.

Szokująca wiadomość.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja tez nie mogę w to uwierzyć. Trzeba się dowiedzieć dlaczego tak? Bo tak sobie po prostu nie można odwołać. Zawsze jest jakaś przyczyna. Musimy znać przyczynę...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ksiądz Jan "wspaniały człowiek" ???!!! "Uczciwy" ???!!! "dobry i prawy" ???!!! A niby w którym miejscu ?! Całe szczęście - wreszcie może coś w tej parafii się poprawi, a ksiądz jan pojedzie tam, gdzie jego miejsce...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Szkoda księdza Leszka :(
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Człowieku !!!! Wszystko zrobił dla tej parafii !!! nie trzeba trawić ludzi ale żeby aż tak ich skarać!!! trzeba jakąś petycje pisać!! tak nie morze być bez przyczyny !!proboszcz naprawdę się stara !sam ją wybudował i wszystko, może i ma trudny charakter ale parafia fajnie funkcjonuje!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
a co z apteką ?? też zniknie??? tak nie może być!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawe kto by się pod tą petycją podpisał... Pewnie same emerytki, słuchające Radia Maryja przy herbatce.
Zapytajcie młodzież - 90% jest przeszczęśliwa z nadchodzących zmian :)

Zresztą, nikt nie ma już nic do powiedzenia, decyzja podjęta, papiery podpisane...
Możecie sobie krzyczeć.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja bym się pod tą petycją podpisała dwoma rękami.Nie jestem emerytką i nie słucham radia Maryja.Wy młodzi umiecie tylko krytykować nic poza tym.Ten nie popełnia błędów kto nic nie robi. Jesteś bez serca bo ja pamiętam jak proboszcz zaczynał budować tą parafie to tak jakby tobie odebrano dziecko i taż by mówili że jesteś niedobrą matką, ciekawe jakbyś się czuła
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
A, co według Ciebie w tej parafii jest nie tak ???
Ksiądz Jan włożył w nią całe swoje serce.
Nigdy nie słyszałam o tym aby, odmówił komuś potrzebującemu pomocy.
Nigdy nie "wołał" o pieniądze !!!!!!!! Choć na pewno, bywało ciężko.
Nikt nie jest doskonały !!! Ale, nie wiele jest księży którzy tak bardzo kochają swoją parafię. i
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
A ja akurat wiem, że odmówił pomocy.
Nie pojechał do chorego, odmówił ostatniej posługi i namaszczenia, nie pozwolił też żadnemu ze swoich wikariuszy.
Dlaczego? Przez własne widzimisię.

Liczy się dla mnie też fakt upolityczniania parafii i agitacji przedwyborczej.

Poza tym - jego nauki i kazania są niejasne, niezrozumiałe i nicniewnoszące.

Że wybudował parafię - to fakt. I że szykował ją pod siebie i dla siebie - też fakt. Nie wątpię, że trudno mu odchodzić stąd, ale ja się cieszę, przyda się trochę zmian :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Uważam,że starych drzew się nie przesadza.Jeżeli ks. proboszcz usilnie chce pozostać w porafii podpiszę petycję.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Już słyszałam, że ksiądz proboszcz zostaje. A reszta? Pewnie pójdzie...
A czy to prawda, czy tylko plotki- to nie wiem. Pewnie dowiemy się w niedzielę na mszy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wieżę że ksiądz Proboszcz się tak zachował a może miał poważne powody o których ty nie masz pojęcia.Jak możne parafię budować dla siebie i pod siebie.to nie prawda nie wiesz o czy mówisz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam powiedz mi kiedy zadiodl cie Ksiadz proboszcz co zrobil topbie ze tak o nim mowisz?? Ja go znam dosc dlugo i czesto jestem na zachrysti i nie tylko Ks Jan Mojej i nie tylko mojej rodzinie nigdy nie odmowil Zapytaj sie Prawdziwych parafian to powiedza jaki On jest a nie takich ktorzy moze znaja go tylko z imienia Powiem Tobie jeszcze jedno Proboszcz tej parafi zrobil bardzo duzo postawil kosciol wczesniej dom parafialny wykonczyl go dbal o porzadek wokolo a np parafia z Chyloni jeszcze niedawno dach robili a jest owiele wieksza i starsza od Dobrego Pasterza Wiec prosze Cie jak juz cos mowisz to mow prawde i jakos uzasadnij a nie z palca bo tak to Kazdy potrafi Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadzam się z tobą w stu procentach.Chociaż mieszkam już w Cisowej, wieść o odwołaniu księdza proboszcza tak mą wstrząsnęła i nie wie co o tym myśleć,czy już nic nie można zrobić.Parafianie ratujcie Waszego proboszcza.Gdybym należała jeszcze do tej parafii,po zmianach chyba bym zmieniła parafie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
czy ktoś może napisać o co chodzi? Nie mieszkam już na Cisowej kilka lat, niestety jednak sercem zawsze byłam powiązana z tą parafią, tam miałam chrzest,komunię i bierzmowanie, ślub też chcę tam mieć. Co to za chore dzielenie ludzi na prawdziwych i nieprawdziwych parafian?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
szkoda, że nikt tu nie wspomniał o kobiecie , z którą ksiądz Jan zyje i o której, wszyscy co mają oczy wiedzą... może niech sie przeprowadzi do swojej willi do rumii, tez budował od podstaw, a z cisowej won! dość!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
szkoda bo przez widzi mi się proboszcza tylu naprawdę fajnych księży odwoływano w ciągu tylu lat...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
bzdury.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Cisowa

Zbożowa (9 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w dzielnicy Cisowa daje możliwość komfortowego dojazdu z niej do centrum...

Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza - kobieta przy ołtarzu (10 odpowiedzi)

Od chwili gdy w parafii pojawil sie nowy proboszcz przy oltarzu przed Msza zaczela sie krecic...

do góry