Widok
Czego się czepia ten co do Kościoła nie chodzi ? Parafianie, praktykujący, budują kościół i plebanie za swoje, więc niech się nie wcina. To za komuny najpierw budowali dom, do którego nie można dojechać, bo nie było drogi. Plebania to nie tylko mieszkanie dla księdza baranie. Kościół musi mieć zaplecze, bo inaczej będzie stał pusty jak dom bez dojazdu. Masz więcej kasy, to dawaj będzie i to i to.