Widok

Parafia Koleczkowo

witam ;)
chciałam się zapytać jak wygląda kościół w Koleczkowie, jaki jest ksiądz? czy warto wziąść ślub tam???
Wesele planuję w maciejce lub bardo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
jasne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ortografia się kłania . Nie "durzo" tylko "dużo"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
A bylas na pasterze ust orkiestra dęta i jest super od 3lat jestem zawsze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czego się czepia ten co do Kościoła nie chodzi ? Parafianie, praktykujący, budują kościół i plebanie za swoje, więc niech się nie wcina. To za komuny najpierw budowali dom, do którego nie można dojechać, bo nie było drogi. Plebania to nie tylko mieszkanie dla księdza baranie. Kościół musi mieć zaplecze, bo inaczej będzie stał pusty jak dom bez dojazdu. Masz więcej kasy, to dawaj będzie i to i to.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dużo!!! A nie durzo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry