Widok

Park Emilii

Orunia Górna Temat dostępny też na forum:
Inwestycja Park Emilii powstała w jednej z młodszych dzielnic Gdańska - na Oruni Górnej. Jest tu kompleksowa infrastruktura zapewniająca wygodne życie na co dzień (również dogodny dojazd komunikacją miejską do Śródmieścia). Ważnym atutem osiedla jest sąsiedztwo odrestaurowanego Parku Oruńskiego - wystarczy zejść ze wzgórza, by znaleźć się w otoczeniu ciszy, spokoju i zabytkowej, zadbanej zieleni. Posadowienie inwestycji na wzgórzu sprawia, że z okien wielu mieszkań rozciąga się widok na ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ile m2??

ktoś coś wie ile sobie liczą za m2?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zbyt ogólnie pytasz

Wszystko zależy od danego mieszkania. Zadzwoń do firmy i po prostu zapytaj się - na pewno Ci powiedzą.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od 6200
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź jest prosta - za dużo. Parę stówek więcej na metrze i jesteś o kilka kilometrów bliżej miasta. Orunia Górna jest może dobra dla żyjących lokalnie (bardzo lokalnie).
Ponad 2 lata dojeżdżam z południa i już dość, nie mam sumienia zafundować sobie czegoś takiego na kolejne 20-30 lat. Gdyby cena miała 5 z przodu, to jeszcze da się obronić.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

czytać za zrozumieniem.....

Kalkulator w ruch :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cena od około 6800 zł za metr, miejsce parkingowe 30 tyś, przy mieszkaniu wielkości około 40m2 razem z miejscem cena za metr wynosi 7,5tyś , trochę sporo jak na taką lokalizację.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ciekawe

Nigdy nie licz do średniej ceny m2 miejsca w hali garażowej. Logiczne jest wówczas, że im mniejsze mieszkanie tym bardziej podnosi się wartość m2. Bezsensowne liczenie jak dla mnie. p.s. możesz policzyć zamiast hali garażowej np miejsce naziemne - z tego co się orientuję to jest po około 9000 zł. I wtedy np te mieszkania 41 m2 z tego co ja słyszałem wychodzą po 6600 zł. :-). Tak przy okazji skąd ta cena "od około 6800 zł" za m2 ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

"Nigdy nie licz do średniej ceny m2 miejsca w hali garażowe" co w przypadku gdy musisz kupić miejsce w hali garażowej? Też nie liczysz tego do ceny mieszkania? Dla mnie to wtedy jest nie logiczne . "Tak przy okazji skąd ta cena "od około 6800 zł" za m2" - cena z umowy rezerwacyjnej
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szklane domy

Deweloper nawet łopaty w ziemię nie wbił (nie bez przyczyny), a 25% mieszkań już sprzedanych. Ach ten rynek, biorą w ciemno.
Info do przyszłych kupców - rozejrzyjcie się.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 23

może to kwestia dobrej opinii

deweloper jest na 1 miejscu w rankingu opinii klientów w kategorii budownictwo mieszkaniowe na tym portalu, taka informacja może być bardzo ważna dla poszukujących mieszkania.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 10

Byliśmy tam i zdroworozsądkowo nie zdecydowaliśmy się. Pozwolenia na budowę nie było, prospektu informacyjnego nie, wzoru umowy deweloperskiej także nie otrzymaliśmy. Mimo tego handlowcy chcieli aby im już teraz wpłacać 10 000 zł na rezerwację. Przecież z ulotką do banku nie pójdziesz! Po co więc została uruchomiona sprzedaż takiej inwestycji?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 11

Wojtek

Zaraz koniec stycznia a od Inwestingu brak jakichkolwiek informacji. Na razie Słabo to wygląda.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hmm

Z tego co ja wiem to czekają na pozwolenie na budowę. "Podobno" ma być niedługo (ja obstawiam, że w lutym). Jak będzie pozwolenie na budowę to myślę, że od marca ruszą pełną parą - przynajmniej na to liczę. Bądź pozytywnej myśli :-)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś wie dlaczego mieszkania inwestingu na Przymorzu w okolicach Fromborskiej stoją nieskończone i nic się tam nie dzieje? W oknach folia, bloki nie skończone z zywej duszy nie ma. Czy ktoś wie czy to jest wiarygodny deweloper? Bo patrząc na Przymorze trochę strach...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 18

Hmm

Zgodnie z informacją na stronie odbiory są 09.2019 r i 11.2019 r tak więc jeszcze trochę czasu jest. Jesteś pewna, że nie ma tam żywej duszy? Ja ostatnio byłem w sobotę wieczór i też nikogo nie widziałem ale to była sobota wieczór!!! Ciekawe jak jest w dzień powszedni za dnia? Może napisze ktoś kto ma umowę deweloperską na eurece czy są jakieś opóźnienia???
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem o co Ci chodzi Anna pisząc takie rzeczy

W dniu dzisiejszym przejeżdżałem obok eureki i napiszę tak. Godz: 08:53 na terenie inwestycji zaparkowane około 16 pojazdów. Widać ruch osób w "kontenerach" dla brygad. Przy ścianie północnej budynku od ulicy stała koparka przy której było około 5 osób w ubraniach roboczych i jeden jakby kierownik. Chłopaki machali łopatami tak więc na pewno coś robili. W między czasie widać było jak jacyś robotnicy wychodzili z drugiego budynku. Ogólnie widać że robią i ja tam widzę postępy w budowie. Nie wiem po co piszesz, że nic tam się nie dzieje. Wystarczy pojechać w dzień powszedni i zobaczyć, że robota idzie do przodu.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

działają na Eurece

odwiedziłem budowę, rozmawiałem z kierownikiem, trwają prace wewnętrzne instalacyjne i wylewkarskie stąd nie widać tego z zewnątrz. dostałem informację, że według harmonogramu są do przodu z pracami... wystarczy dopytać zamiast siać ferment :)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie odwiedziłem budowy

Bo komentarze dewelopera na tym forum mi wystarczą, ufam im - w końcu deweloperzy nie oszukują :D Mieszkanka parterowe bez ruchu na klatce, cuda na kiju.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 17

Ojojoj

Napiszę coś aby napisać. Tak po prostu napiszę. Nic nie wiem ale napiszę. A może jakieś konkrety bo przez takie wpisy forum traci na jakości i odechciewa się czytać. Szukającego mieszkania interesują konkretne i potwierdzone informacje a nie czytanie dziwnych wpisów które ktoś wrzuca od tak nie wiedzieć czemu. P.s nie jestem deweloperem :).
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Budowa ruszyła

Budowa ruszyła a tu nikt nic nie pisze? Pozdrowienia dla przyszłych mieszkańców.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budowa

Już widać, że pierwsze piętro od wschodniej strony zaczyna rosnąć. Fajnie to idzie do przodu. Deweloper mógłby wrzucić świeże zdjęcia na stronkę :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No proszę

Jestem pod wrażeniem. Zasugerowałem wstawienie nowych zdjęć i proszę bardzo. Są aktualne zdjęcia. Brawo Inwesting :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawostka

Na budynku B zawiesili wiechę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cena za m2

Ah pamiętam jak w 97 na Dywizji Wołyńskiej kupiliśmy mieszkanie ~63 m2 za ok. 170 tys.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

dywizji 6

a ja pamietam jak kupilismy okolo 95r mieszkanie 42m2 za 75tys :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawostka

Zawieszono "wiechę" na budynku A.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry