Widok

Park Południe

Łostowice Temat dostępny też na forum:
Dzielnica, w której powstał Park Południe to dynamicznie rozwijająca się część miasta. Okolica ta wyróżnia się ze względu na niską, kameralną architekturę i sąsiedztwo zupełnie nowych osiedli. Dostępna jest tu także kompleksowa infrastruktura: siłownia, przychodnia, pizzeria, w sąsiedztwie jest szkoła, przedszkola i żłobki. W ramach inwestycji infrastrukturalnych planowana jest z kolei budowa ul. Nowej Świętokrzyskiej, która będzie przebiegać w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Park ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ciekawy pomysł z tym ogrodem Park Południe.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9

też tak uważam

idea jest całkiem zacna. mieszkania pewnie szybko się rozejdą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

zawsze marzyłam o mieszkaniu z dostępem do ogródka, to jest duży plus tego osiedla
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

serio będę tam mieć ogródki? jak dla mnie bomba!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Czyli idealne osiedle dla rodzin z dziećmi! Super! mam juz kednego bobasa ale planujemy drugiego. Miejsce wymarzone
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

robyg ma nosa do lokalizacji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12

ich kolejne osiedle zielony widok, też jest w dobrej lokalizacji, blisko centrum
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

widziałam na stronie robyga

że mają całkiem sensową ofertę cenową mieszkań na tym osiedlu, warto zajrzeć
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

będzie to czaderskie osiedle
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Nowa Świętokrzyska

"W ramach inwestycji infrastrukturalnych planowana jest budowa ul. Nowej Świętokrzyskiej, która będzie przebiegać w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Park Południe i usprawni dojazd do inwestycji. Podczas budowy ul. Nowej Świętokrzyskiej powstanie także buspas, który dodatkowo poprawi komunikację miejską."
Czy ktoś z redakcji może skontrolować to co pisze Robyg? Przy osiedlu Moment też tak lali wodę. Oni naprawdę myślą, że nikt nie zorientuje się, że ta droga powstanie za 11 lat?
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 1

Obecnie trudno znaleźć gorzej skomunikowane miejsce w Gdańsku. Nie dziwi zatem fakt, że "leją wodę", wszak potrafią to robić doskonałe. Znam to z doświadczenia.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

A o to kolejne ich lanie wody:
"Dodatkowo planowane jest powstanie nowych ścieżek rowerowych (w tym ścieżki przechodzącej przez teren samego osiedla), linii tramwajowych i przystanków autobusowych."
Jakie linie tramwajowe? Przystanki autobusowe to gdzie? Na terenie osiedla?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

akurat o komunikację w tym miejscu jestem spokojny

ta cześć Gdańska rozwija sie w wielkim tempie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 14

śmieszny argument

będzie osiedle, będą drogi. Przecież na wizkach widać że poważnie traktują tą budowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

na tym polega rozwój miasta

powstają nowe osiedla, a jak skończą budować mieszkania to wtedy za sprawę bierze się miasto i buduje drogi, aleje, tory itd.. Gdyby zacząć najpierw od ich budowy to po pół roku wszystko byłoby w tragicznym stanie. Będzie nowe , z pewnością fajne osiedle - to i komunikacja będzie też ok
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

Na zachodzie tak się robi, że najpierw są drogi, a potem osiedla, a pozatym jak już niżej jest wspomniane Nowa Świętokrzyska nie wiadomo czy powstanie bo nie jest zagwarantowane dofinansowanie do niej
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

tak to już jest w cywilizowanym świecie, że najpierw są osiedla a potem budowane są arteria drogowe i ten proces nazywa się planowaniem:) normalka, a w Gd szybko budują drogi. Jest to osiedla z potencjałem komunikacyjnym
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Pozwolę się nie zgodzić, to zależy na czym Ci zależy. Mi się bardzo podoba okolica i bardzo poważnie rozważam zakup mieszkania na tym osiedlu, a byłem już tu wielokrotnie autem i nie miałem żadnych większych zastrzeżeń.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6


Miesiąc temu czekałeś już na odbiór kluczy. Teraz piszesz, że dopiero rozważasz zakup mieszkania na tym osiedlu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

spróbuj o godz. 7.00 wyjechać stamtąd na ulicę Świętokrzyską :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zwykli kłamcy!

W 2016 wciskali kit, że Lawendowe Wzgórze JEST(!) bardzo dobrze skomunikowane i że jest wiele autobusów. W tamtym czasie autobusy jeździły np. w sobotę raz na godzinę po ul. Jabłoniowej. Spodziewana ul. Nowa Bulońska dziś dopiero powstaje (02.2019) a więc będzie pewnie za rok. A więc kłamali.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

??

nikt nikomu nic nie wciskał,komunikacyjnie LW są ok a i przybywa połączeń. Ze dwa late temu zrobili tramwaj teraz robią nową bulońską, jak dla mnie szok
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

chyba oczywiste jest, że najpierw trzeba zakończyć remont by wybudować drogę. A że powstanie Nowa Świętokrzyska z bus pasem to chyba dobrze. A Moment jeszcze nie jest skończony
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Chodzi o to, że tyle razy pisali, że w najbliższym czasie nie ma co liczyć na Nową Świętokrzyską bo nie ma kasy na nią, a deweloper opiera reklamę swojego osiedla na ulicy która nie wiadomo czy i kiedy powstanie
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Słyszałam że te osiedle moment jest budowane przez tą samą firmę co park południe. Sporo budują. Widać że to przyzwoita firma.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

osiedla moment też wydaje się być ok, ale już sama nie wiem bo park południe ma sporo plusów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

nowa Świętokrzyska? to strzał w 10, połączy się ona z nową bulońską i sprawi że to będzie doskonale skomunikowane osiedle, po dwa pasy i buspas. mało?jak to w Gdańsku, powstanie szybko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

oby tak było

bo obecnie to ja codziennie dostaje palipitacji serca stojąc w korkach
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

bądź spokojny

zbudują
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dla mnie też to nie jest problem i rozważam zakup mieszkania w Park Południe. Na prawdę, nie ma co mierzyć wszystkich swoją miarą. Mam auto, pracuję nieopodal, czuję sentyment do okolicy, bo mieszkałam tu wiele lat. Bez przesady, na prawdę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tynki

Tylko sprawdźcie czy tynki wewnątrz nie są głuche bo potrafią spadać po czasie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

chyba tylko w filmach Sience fiction:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

robyg takich fuszerek nie robi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

ja mam mieszkanie od robyga i nie ma żadnych niespodzianek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Place zabaw...

Nie wiem skąd takie pomysły żeby budować place zabaw w miejscu które z każdej strony otoczone jest blokami... Niestety ja tak mieszkam i to jest porażka. Nie mam nic przeciwko dzieciom, ale jak otworzę okno to taki wrzask jakbym była w ulu. Żeby odpocząć w ciszy po pracy... bez szans. Budujcie place zabaw ale trochę dalej od zabudowy mieszkalnej.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

wszędzie się tak buduje i ma to swoje plusy bo jestem spokojniejsza jak wiem ze dzieci bawią się miedzy blokami a nie wśród samochodów. A i kulturalnie zwrócić uwagę też można i często pomaga
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

robygowskie place zabaw są ok

zresztą chyba rok temu na trójmiasto.pl był artykuł na ich temat. Zebrali pochwały
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

na lawendowych wzgórzach te place są bardzo ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

faktycznie, nie ma o co się przyczepić do ich placów zabaw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

A gdzie chciałbyś by dzieci się bawiły? Gdzieś muszą, szczególnie jeśli mieszkają na osiedlu. A jeśli tobie przeszkadzają to proponuję przeprowadź sie do domu jednorodzinnego. A co do placów zabaw robyga są one okej ,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

no to extra wiadomosc!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

TAk trzymać! Gdańsk rozwija sie i nareszcie wzięli się za Łostowice!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

za okiem może będzie widać jeziorko "Wielkopolska". fajny widok:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

miejscówka fajna. no i z potencjałem!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

oo, nie wiedziałem ze gdzieś tam blisko jest zbiornik wodny. Będzie on pewnie fajnym miejscem na spacery niedaleko od tego osiedla.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

na stronie robyga znalazłem ofertę mieszkania. rozsądna cena. Gdzieś za niecałe dwa lata chcę się przeprowadzić i raczej to osiedle będę brał poważnie pod uwagę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14

to trzeba im przyznać

że swoją stronę mają dobrze zbudowaną, przejrzystą i czytelną. przyjemnie się z niej korzysta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Robyg buduje funkcjonalne mieszkania. Fajnie, że na południu Gdańska to robią
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

gdzieś mi w sieci mignęło że robyg rozpoczął sprzedaż mieszkań na tym osiedlu. Mignęła mi również informacja o tym ze cena za 1 m2 była bardzo przystępna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

na ich stornie jest oferta mieszkania o pow. 38.65 m2 za 226 tysi, czyli mniej niż 5900 za metr. to jest dobra ofeta
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

ten robyg ma jednak rozmach

600 mieszkań tu powstanie, czyli w całym Gdańsku zbudował już przeszło 2000 mieszkań! to jest naprawdę wyczyń i czapki z głów!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 20

czyli wychodzi na to że robyg jest u nas w Gdańsku nr 1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

to bardzo dobra wiadomość, że robyg zdecydował się na współpracę z ta firmą b1 architekci. Mają zrealizowane za sobą fajne projekty. A i budynki wychodzą im naprawdę ładne!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

mieszkania na terenie południowych dzielnic Gdańska też ma wiele plusów, dobry ruch z tym osiedlem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

całkiem rozsądnie skalkulowali ceny tych mieszkań
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

z wizualizacji faktycznie wyłania się kameralne osiedle,a 600 mieszkań to też żadne wielkie osiedle
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

fajnie żę taka zieleń tam będzie

będe miałgdzie chodzić z psem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

szukaliśmy właśnie takiego osiedla!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

południe mi się zawsze dobrze kojarzyło

a do tego jeszcze park, fajna nazwa:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

może się naprawdę fajnie mieszkać na tym osiedlu, nowocześnie wygląda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Sam sobie odpowiadasz na swoje posty? Żenada. 50 wpisów w temacie dokonanych przez te same osoby. Co za dno
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie jakiś moderator? A Robyg sam się dyskwalifikuje takimi bzdurnymi wpisami
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze wygląda, Będą mieli ten swoj smart house? Znajomy kupił od nich we Wrzeszczu i chwali sysyetm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

niestety tutaj nie bedzie

mądrego domu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

90% wpisów to posty pracownika Robyg - człowieku, daj coś napisać ludziom.

Prawda jest niestety nieco inna
Lawendowe Wzgórza, Zielone i reszta obok - to jedna z najgorszych miejscówek - na zawietrznej przeważających wiatrów z ZUT Szadółki w odległości zaledwie 1,5-2km od wysypiska. Maćkowy czy nawet Łostowice to lepsza lokalizacja - mimo braku komunikacji.
No właśnie: Łostowice, Maćkowy - bardzo odległe dzielnice, właściwie mocno na peryferiach miasta i to się raczej nigdy nie zmieni. Gdańsk coraz mocniej rozwija się do środka, coraz mniej inwestycji będzie w obrzeża - kto chce mieszkać na wsi może kupić mieszkanie na Niepołomickiej, Srebrnej, Wielkopolskiej czy Ofiar Grudnia ale niech nie oczekuje że tam kiedykolwiek będzie sprawna komunikacja miejska.
A propos z pozostałych lokalizacji RobyKa jedynie Zajezdnia Wrzeszcz i straszne blokowisko na Morenie się broni- no właśnie, bo w tym przypadku postanowili wycisnąć z działek 200% tego co powinno być - w rezultacie lokalizacja jest dobra ale komfort mieszkania tam słaby - udało im się "zneutralizować" pozytyw lokalizacji napaćkaniem mieszkań: miłe mieszkanko jest miłe dopóki nie mieszka w nim 20 osób (albo 1000osób na 1000m2 działki)
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 8

byłam w biurze sprzedaży

widziałam wizualizacje. To osiedle podoba mi się coraz bardziej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15

600 nowych mieszkań, czyli kolejne minimum 600 aut rano wyjeżdżających do pracy. Tam z komunikacją już jest dramat, a co dopiero mówić jak Robyg to odda i reszta deweloperów kolejne pobliskie inwestycje. Ludzie do pracy będą latać uber helikopterem chyba.. Bajki o nowej świętokrzyskiej,która powstanie pewnie optymistycznie za 6-7 lat też już się nudzą. Za tą lokalizację dałbym maks 5000 za metr i nawet złotówki więcej, ale słoiki nie znają tematu, przeczytają w ulotce wersje dewelopera i kupią, a później o rany, niech miasto buduje drogę, bo do pracy nie ma jak dojechać ...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

miasto sie rozwija wiec chyba powinno budowac drogi nie?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Forum z zasady powinno być do dzielenia się swoimi prawdziwymi opiniami. Tutaj natomiast bardzo ciężko jest śledzić wpisy. Mam raczej wrażenie, że Robyg prowadzi monolog (np. 77.253.124 lub 77.254.188) i nie dopuszcza do głosu prawdziwych klientów. Bardzo słaby zabieg marketingowy, w szczególności, że jedna osoba od Robyga prowadziła nawet "dyskusję" sama ze sobą przez kilkanaście wpisów... Robyg naprawdę? Dobra inwestycja sama się będzie bronić, bez naginania prawdy...
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1
Robyg to największy zaśmiecacz ulic . Tam gdzie budują dróg i publiczne wyglądają tragicznie !!!! A układ gdański przymyka na to oko pomimo zgłoszeń do SM czy policji
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

super!

Niby daleko do centrum i zatoki, ale już teraz to bardzo dobrze skomunikowane miejsce. Na razie łatwo przemieszczać się samochodem, a po wprowadzeniu zmian w komunikacji miejskiej nie będzie już w ogóle na co narzekać.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 14

rodzina

Idealne miejsce dla spokojnej rodziny z maleństwem. Robiliśmy z mężem rekonesans i jest,co trzeba przedszkola, łatwy dojazd, jest gdzie spacerować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14
Gdzie spacerować? Po błocie? Porażka... Jak mam komuś doradzać to trzeba szybko przenieść się z tego południa Gdańska. Jak to ktoś powiedział że to większe zadu.Ie niż jakąś wiocha. Blok na bloku, jeden autobus który stoi na świętokrzyskiej i wszędzie błoto. Do tego na każdym kroku startują z budową blokow i terenów zielonych raczej nie planują...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

pasuje nam

Szukaliśmy z partnerem ciekawej inwestycji i chyba znaleźliśmy właśnie Park Południe - czekamy teraz na decyzję banku, ale mam nadzieję, że to będzie nasze gniazdko :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15

Zdecyduj sie na jeden login bo piszesz z jednego Ip 89.66.222.* a co chwile zmieniasz tożsamość :-)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

haha dokładnie, beka z naganiaczy :) najlepszy jest ten komentarz o świetnie skomunikowanym osiedlu, gdzie do łostowic jeden dojazd i wszystko zawsze stoi
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem dziś (19 listopad) obejrzeć postępy prac. Przy budowie 3 bloków pracowało 10 osób. W ten sposób raczej trudno będzie dotrzymać terminów...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

;)

To zerknij sobie teraz jak wszystko idzie w terminie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo fajna inwestycja, myślimy z mężem o zakupie mieszkania na tym osiedlu!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Zastanawiam się nad zakupem, ale tylko dlatego, że mam blisko do pracy i rodziny. Jeśli ktoś pracuje we wrzeszczu albo gdzieś dalej to po ukończeniu wszystkich budynków i innych osiedli dookoła będzie tragedia. Nowa świętokrzyska to niestety jeden wielki znak zapytania i ostatnio widniała w planach na po 2030 roku.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepiej się nie decyduj... Powoli będzie tutaj coraz gorzej. Mieszkam 3 lata i było wmiare a teraz już jest dramat
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi tam dobrze się tu mieszka :) Oczywiście, nie jest idealnie, ale to bardzo przyjazne miejsce do życia i nie zmianiłabym się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Podoba mi się projekt bez udziwnień, będzie to bardziej ponadczasowe, niż wiele innych inwestycji, które obecnie mogą wyglądać na "bogatsze"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

FiniGO wykończenia wnętrz: oferuje szeroki zakres usług od projektu aranżacji wnętrza po realizacje. tel. 505468320, e-meil: finigo@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zacząłem teraz szukać swojego mieszkania w Gdańsku i jestem po pierwszym czacie z deweloperem. Park Południe wydaje mi się ciekawe - podoba mi się, że nie jest to wielkie blokowisko, a dodatkowo cena jest całkiem atrakcyjna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12

cool

Rozważam zakup, bardzo mi się podoba ta inwestycja :) Jestem już po pierwszej rozmowie online z deweloperem, teraz sprawdzam sytuację z bankiem... Ale chciałbym tutaj właśnie kupić mieszkanie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12

Mieszkam na 4 Porach, było pięknie i miło, było,ale się skończyło. Zostanie zniszczona okolica przez molochy wielorodzinne. Te kilka drzewek to zieleń? które oferuje deweloper Teraz mimo tych dzikich terenów można jeszcze odetchnąć, ale widzę że niedługo. Bociany, żurawie które koczują na dzikich terenach- to chyba już tylko na obrazku. Szkoda, że nikt nie pomyśli,że warto by było wykorzystać ukształtowanie terenów do realizacji rekreacyjnej a nie tylko mieszkaniowej.
Dojazd? koszmar był i będzie, wąskie uliczki i ciągle spóźniająca się komunikacja.Aż strach pomyśleć co to będzie gdy ruszą wszyscy z tych osiedli rano?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

Czekamy tu na klucze, bywamy często na pl. budowy i postępy ostatnio są bardzo duże. Już niedługo! Nie możemy się doczekać :) Planujemy wnętrze, przebieramy nóżkami - to nasze pierwsze własne M.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 18

Nam się bardzo podoba, a teraz chcemy przyśpieszyć z zakupem mieszkania, bo przeraża nas inflacja i kurczenie się naszych oszczędności. Mieszkania zawsze były i będą bezpieczną inwestycją, więc lecimy, jak szybko się da... Trzymajcie kciuki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 18

Byliśmy ostatnio na Targach Mieszkaniowych i Park Południe przykuł naszą uwagę - suzkamy teraz naszego miejsca w Gdańsku i to chyba będzie TO :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12

My szukamy teraz lokalu pod inwestycję i bardzo podoba nam się Park Południe. Być może to będzie to, ale napewno na coś się zdecydujemy - mamy oszczędności, ale sytuacja na rynku jest jaka jest / nie będize lepszego momentu na zakup mieszkania, w tym pod inwestycję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Jaką inwestycje? Robyg przed pandemią straszył, że mieszkania drożeją i trzeba brać, a w trakcie pandemii zaczęli straszyć inflacją. Prawda jest taka, ze Park Poludnie po raz pierwszy staniał z "od 6200 za metr" do "od 5990 za metr", a to chyba świadczy o tym, że ludzie nie rzucają się na "inwestycje". W kryzysie cash is the king.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Fajne osiedle :) Szukamy teraz czegoś dla siebie i bardzo nam się podoba PP. Trzymajcie kciuki, że uda się z bankiem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ja się pochwalę, bo jesteśmy przeszczęśliwi - w tym tygodniu podpisaliśmy umowę, mamy finansowanie i niedługo zamieszkamy w Park Południe :) :) :) Nie mogę się doczekać, teraz wynajmujemy małą klitkę, płącimy miliony monet, a niedługo już na swoim :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Współczuję. Jakość wykonania kiepska. Te pochlebne opinie to robyg chyba pisze. Mojej koleżance mieszkanie sąsiad zalał bo Robyg tak wykonał instalacje wodną że cały pion pływa i ludziom podłogi trzeba zrywać by do rur dojść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My się teraz zainteresowaliśmy, bo czytaliśmy o kolejnym etapie inwestycji - myślimy, że to jedno z ciekawszych osiedli w Gdańsku w sensownej stawce, a my teraz szukamy lokalu pod inwestycję, żeby zabezpieczyć swoje finanse przed inflacją.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Naprawdę w biurach robyg-a tez o tym myślcie ? Niesamowite
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Park poludnie

Podpisalam umowe rezerwacyjno z firmo Robyg. Jestem zadowolona.
I mam pewnie zaufanie do tej Firmy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Fajnie i zielono ^^ podoba mi się, a szukam teraz mieszkania dla siebie - to może być ciekawa opcja, muszę koniecznie sprawdzić temat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Czy wie ktoś, co powstanie na Wielkopolskiej na przeciwko osiedla? Park Południe wydaje się super ofertą, właśnie tylko jeszcze brakuje mi kompletu wiedzy dot. sąsiedztwa...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po drugiej stronie ulicy . Tam będzie wybudowane

5 bloków . Developer Bravo z kartuz 4 bloki . Od ulicy powstanie inwestycja mackowypotok.pl 1 blok .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opinia

Wszystkie pozytywne opinie sa pisane z tego samego adresu IP
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drogie trójmiasto.pl

Zablokujcie proszę tego trolla, który w kółko o tym jak cudowne to osiedle itd.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

To oficjalnie dołączyliśmy do przyszłych mieszkańców osiedla :) Niezwykle się cieszę, staraliśmy się o mieszkanie przez ostatnich kilka lat, ta oferta spadła nam z nieba we właściwym momencie :) Nie mogę się doczekać przeprowadzki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nam bardzo odpowiada, jedna z ciekawszych propozycji z mojej perspektywy. Nie chcemy mieszkać na wielkim osiedlu, z wielkimi budynkami. Tutaj jest kameralnie, fajna okolica - jest gdzie pospacerować, wszystko się zgadza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

oooo jestem sąsiadką z Olimpijskiej gdzie tu można pospacerować? Mieszkam tyle lat w tej okolicy i głównym jej minusem jest dla mnie bak miejsc spacerowych chyba, że ma Pan/Pani na myśli chodnik wzdłuż ruchliwej ulicy Ofiar Grudnia lub to małe bagienko przy SP 86 gdzie na ścieżce wokół na zmianę mija się albo psie kupska albo rozbite szkło.....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie to idealna inwestycja. Lokalizacja blisko pracy, cicho i spokojnie - bardzo długo tego szukałem. Mieszkam teraz w wynajmowanym mieszkaniu i jest głośno za oknem - masakra, długo zbierałem na wkład własny, zeby właśnie to przede wszystkim zmienić, no i też, żeby jednak łożyć na swoje M, a nie obcego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

My kupiliśmy tu mieszkanie i jesteśmy przeszczęśliwi. Podoba nam się okolica, mamy blisko do pracy. Wszystko, co trzeba :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Bardzo fajna opcja dla rodzin z dziećmi :) Robiliśmy dokładny research pod tym względem i wszystko się zgadza: infrastruktura, miejsca do spacerów etc. Polecamy ^^ My się zdecydowaliśmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

ile kasy za te wpisy dostajesz? 89.69.119.*
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Infrastruktura? Przecież na tym osiedlu nawet Żabki nie ma - a co najgorsze, NIGDY nie będzie, bo nie są przewidziane żadne lokale usługowe w parterach: ani tego osiedla, ani sąsiednich. Wszędzie daleko (sklepy, poczta, przychodnia, przystanek) i głównie pod górę. Do tego wyjazd z osiedla prosi się o to, żeby kogoś zjeżdżającego szybko rowerem z góry zabić. Nie ma widoczności ścieżki rowerowej - ani w górę, ani w dół. Przy czym w godzinach, gdy się jedzie do pracy, problem o tyle nie istnieje, że po prostu nie ma jak wyjechać, bo korek. :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo ciekawa inwestycja :) Zastanawiamy się z żoną teraz nad zakupem mieszkania, bo są duże przeceny a my nie dostaliśmy tak mocno przez inflację i obecną zawieruchę. PP bardzo nam odpowiada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

ciekawe ile robyg płaci za ten spam większość wpisów z IP89,69... przeciez małe mieszkania na wynajem już sprzedaliście a wiadomo było że 3-pokojowe to lekkie cegły sprzedażowe Więc niech robyg dalej czeka z ceną lub niech odpuści 10% ze swojej marzy i sprzeda
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwaga uwaga na tym osiedlu mieszkają sami konfidenci. Przyjechali z małych mieścin i teraz na wszystkich donoszą na straż miejską . Nie polecam takich sąsiadów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na tym osiedlu to mieszkają sami miłośnicy psów. Po dwa pk trzy psy. Szczekaja w kółko od 5 rano do 23 wieczorem. Jeden wielki jazgot psów. Jak się ktos zastanawia czy kupić lub wynająć niech się zastanowi trzy razy i przyjedzie posłuchać. Jedna wielka masakra, czasem już nie wiesz czy to osiedle czy schronisko dla psów.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

pierwsze słyszę - chyba komentarz kogoś, co mu wszystko przeszkadza... niestety są tu i tacy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyżbyś nie kupił miejsca parkingowego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo fajne osiedle, ta zieleń jest faktycznie bardzo przyjemna; osobiście szukam teraz czegoś pod wynajem i dostaliśmy b. korzystna ofertę właśnie na tym osiedlu - mocno rozważam, ale póki co jesteśmy mocno na "tak" - niemniej to poważna decyzja, jeszcze sprawdzamy rynek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jaka zieleń, przecież wycięli piękne stare drzewa pod budowę. :( "Park", phi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Park poludnie

Jakis czas temu kupilam mieszkanie na osiedlu Park poludnie.
Firma Robyg jest godna zaufania.
Pelen profesionalizm oraz wywiązanie sie z terminów zawartych w umowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

A to ciekawe, bo w moim przypadku poprawki po odbiorze - dużo po terminie. I z fochem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to samo u mnie ale ogolnie ok - zwlaszcza biorac pod uwage na prawde niskie stawki jak na Gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry