Widok

Park Południe

Park Południe Temat dostępny też na forum:
Dzielnica, w której powstanie Park Południe to dynamicznie rozwijająca się część miasta. Okolica ta wyróżnia się ze względu na niską, kameralną architekturę i sąsiedztwo zupełnie nowych osiedli. W ramach inwestycji infrastrukturalnych planowana jest budowa ul. Nowej Świętokrzyskiej, która będzie przebiegać w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Park Południe i usprawni dojazd do inwestycji. ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Drogie trójmiasto.pl

Zablokujcie proszę tego trolla, który w kółko o tym jak cudowne to osiedle itd.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po drugiej stronie ulicy . Tam będzie wybudowane

5 bloków . Developer Bravo z kartuz 4 bloki . Od ulicy powstanie inwestycja mackowypotok.pl 1 blok .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opinia

Wszystkie pozytywne opinie sa pisane z tego samego adresu IP
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Współczuję. Jakość wykonania kiepska. Te pochlebne opinie to robyg chyba pisze. Mojej koleżance mieszkanie sąsiad zalał bo Robyg tak wykonał instalacje wodną że cały pion pływa i ludziom podłogi trzeba zrywać by do rur dojść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy wie ktoś, co powstanie na Wielkopolskiej na przeciwko osiedla? Park Południe wydaje się super ofertą, właśnie tylko jeszcze brakuje mi kompletu wiedzy dot. sąsiedztwa...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

spróbuj o godz. 7.00 wyjechać stamtąd na ulicę Świętokrzyską :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie i zielono ^^ podoba mi się, a szukam teraz mieszkania dla siebie - to może być ciekawa opcja, muszę koniecznie sprawdzić temat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Park poludnie

Podpisalam umowe rezerwacyjno z firmo Robyg. Jestem zadowolona.
I mam pewnie zaufanie do tej Firmy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Naprawdę w biurach robyg-a tez o tym myślcie ? Niesamowite
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

My się teraz zainteresowaliśmy, bo czytaliśmy o kolejnym etapie inwestycji - myślimy, że to jedno z ciekawszych osiedli w Gdańsku w sensownej stawce, a my teraz szukamy lokalu pod inwestycję, żeby zabezpieczyć swoje finanse przed inflacją.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Jaką inwestycje? Robyg przed pandemią straszył, że mieszkania drożeją i trzeba brać, a w trakcie pandemii zaczęli straszyć inflacją. Prawda jest taka, ze Park Poludnie po raz pierwszy staniał z "od 6200 za metr" do "od 5990 za metr", a to chyba świadczy o tym, że ludzie nie rzucają się na "inwestycje". W kryzysie cash is the king.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dla mnie też to nie jest problem i rozważam zakup mieszkania w Park Południe. Na prawdę, nie ma co mierzyć wszystkich swoją miarą. Mam auto, pracuję nieopodal, czuję sentyment do okolicy, bo mieszkałam tu wiele lat. Bez przesady, na prawdę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja się pochwalę, bo jesteśmy przeszczęśliwi - w tym tygodniu podpisaliśmy umowę, mamy finansowanie i niedługo zamieszkamy w Park Południe :) :) :) Nie mogę się doczekać, teraz wynajmujemy małą klitkę, płącimy miliony monet, a niedługo już na swoim :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Fajne osiedle :) Szukamy teraz czegoś dla siebie i bardzo nam się podoba PP. Trzymajcie kciuki, że uda się z bankiem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

My szukamy teraz lokalu pod inwestycję i bardzo podoba nam się Park Południe. Być może to będzie to, ale napewno na coś się zdecydujemy - mamy oszczędności, ale sytuacja na rynku jest jaka jest / nie będize lepszego momentu na zakup mieszkania, w tym pod inwestycję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Byliśmy ostatnio na Targach Mieszkaniowych i Park Południe przykuł naszą uwagę - suzkamy teraz naszego miejsca w Gdańsku i to chyba będzie TO :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12

Gdzie jakiś moderator? A Robyg sam się dyskwalifikuje takimi bzdurnymi wpisami
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

2020-08-07 10:43:24
Pozwolę się nie zgodzić, to zależy na czym Ci zależy. Mi się bardzo podoba okolica i bardzo poważnie rozważam zakup mieszkania na tym osiedlu, a byłem już tu wielokrotnie autem i nie miałem żadnych większych zastrzeżeń.
Miesiąc temu czekałeś już na odbiór kluczy. Teraz piszesz, że dopiero rozważasz zakup mieszkania na tym osiedlu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozwolę się nie zgodzić, to zależy na czym Ci zależy. Mi się bardzo podoba okolica i bardzo poważnie rozważam zakup mieszkania na tym osiedlu, a byłem już tu wielokrotnie autem i nie miałem żadnych większych zastrzeżeń.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
do góry