Widok

Park Rewerendy

Od roku mieszkam w domu zakupionym u dewelopera K&L Inwestycje. Jestem bardzo zadowolony i mogę go polecić. Solidne wykonanie, dobra jakość, do tego ciekawa i nowoczesna architektura. Szczególnie spodobał mi się fakt, że deweloper do każdego klienta podchodzi bardzo indywidualnie - począwszy od takich kwestii jak aranżacja wnętrza budynków, sprawy harmonogramu płatności a skończywszy na tak prozaicznych ale ważnych z punktu widzenia klienta jak godziny i miejsce spotkań. Mogę z czystym sumieniem polecić tego dewelopera.
Moja ocena
K&L kategoria: Deweloperzy
obsługa: 5
 
oferta: 5
 
jakość: 5
 
terminowość: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo dziwna opinia dalece odbiegajaca od rzyczywistosci. Tez jestem mieszkancem osiedla Park Rewerendy budowanego przez wspanialego dewelopera jakim jest firma K&L, gdzie wszelakie prace sa nadzorowane przez wysoce wykwalifikowanych inzynierow budownictwa, ktorzy nie maja pojecia o tym co sie dzieje budowie bo tam nie przebywaja!!!
Glowny handlowiec spotka sie nawet na drugim koncu Polski aby tylko wcisnac komus bubla jakim sa budynki wybudowane przez firme K&L.
Czy szanownemu mieszkancowi nie przeszkadza ciagly brak wody, w okresie letnim zjawisko codzienne, pekajace sciany, cieknace dachy oraz beznadziejne wykonanie tych budynkow.
Hitem jest propozycja wyposazenia domu w instalacje hydroforowa za kwote kilku tysiecy zlotych. Deweloper wiedzial o istniejacych problemach ale nic z tym nie zrobil, teraz natomiast probuje wcisnac mieszkancom swoj kolejny niedopracowany beznadziejnie wykonany system.

Nabywca domu na osiedlu Park Rewerendy musi sie liczyc z ogromnymi dodatkowymi srodkami finansowymi jakie musi przeznaczyc aby dom byl zdatny do uzytku, brak jakiejkolwiek automatyki, slaba izolacja termiczna, beznadziejna stolarka okienna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry