Odpowiadasz na:

Re: Park & Ride

Ja tam się cieszę. Ktoś obiecał wybudowanie drogi i parkingu wczesniej?

Ja tam się cieszę. Ktoś obiecał wybudowanie drogi i parkingu wczesniej?

zobacz wątek
10 lat temu
~Remes

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry