Widok

Parking Auchan

Na drogach Trójmiasta Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Zapraszam do wybrania się na parking pod Auchan w Gdańsku. To co idzie tam ujżeć, u nie jednego kierowcy spowoduje uśmiech na ustach. Otórz postawiono słupy ze znakami, a właściwie LAS słupów ze znakami. jest ich tam chyba koło 100!!! Teraz nawet mam wrażenie, że nawet zasłaniają widocznośc:) Moim zdaniem, ktoś powinien zrobić jakieś profesjonalne zdjęcie, wysłać do jakiegoś konkursu związanego z "absurdem drogowym". Miejsce na podium gwarantowane...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6
jestem tam często i widziałam znaki ale mi one nie przeszkadzają
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Byłem, widziałem. Masakra... Ktoś na OSTRYM HAJU musiał to wymyśleć...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
To dla tych, co na ostrym haju po parkingu jeżdzą nie zwracając uwagi na znaki. Muszą mieć wytyczne co drugą alejkę :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
Przecież tam bylo i jest oznakowanie poziome. Zresztą, jeżeli ktos nie zwracal uwagi na takie oznakowanie to takze nie zwróci uwagi na znaki! Niestety, tak to juz jest w nsszym społeczeństwie. ..
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sadzac po postach znaki rzucaja sie w oczy, czyli efekt zostal osiagniety a to juz pol sukcesu... Jak bys bywal tam czesciej to bys domyslil sie dlaczego posadzili tam "las znakow". Calkiem niedawno, doslownie codziennie byla tam stluczka, za stluczka, pare razy karetka zabierala uczestnikow bo jeden loś z drugim losiem nie zwracali uwagi na to kto ma pierwszenstwo i konczylo sie demolka. Ci co cieli wszerz przez parking zapominali ze sa na podporzadkowanej i znaki poziome nie zdawaly egzaminu. Co lepsi mistrzowie kierownicy mimo znakow poziomych smialo jada pod prad, a jak im sie nie zjedzie to jeszcze gotowi afere zrobic. Ogolnie rzecz biorac parking pod auchan i majace tam miejsce roznego rodzaju sceny to niemalze walka o przetrwanie. Spory udzial w tym maja rowniez coraz smielej sobie poczynajacy sasiedzi zza wschodniej granicy. O tubylcach nawet juz nie wspomne.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Także jestem tam często (niestety). I niestety, zauważyłem że wcale to nie poprawiło zachowania kierowców (szczególnie zza wschodniej granicy)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
To się dowartościowałeś zachodnioeuropejczyku
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Inaczej będziesz ćwierkał, jak wjedzie Ci taki "w d*psko", czy też w boczek, obywatelu świata.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
to co idzie ujrzeć u ciebie w powyższym wpisie może spowodować zawał serca u niejednego starszego polonisty. Dowód na to, że reforma edukacji poszła w złą stronę. Weź to sobie skopiuj do jakiegoś konkursu "absurd językowy". Na pewno wygrasz.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry