Widok

Parking przy Rossmannie

Czy ktoś z Was dostał mandat ponieważ nie pobrał biletu na tym parkingu za 5 min korzystania z tego parkingu? Parkingowy oznajmił mi, że wystarczy wysłać zdjęcie paragonu i anulują. Oczywiście tak się nie stało a rozmowy z konsultantami firmy apcoa są bardzo chamskie i olewcze. Czy ktoś miał taką sytuację?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak się staje na 3 minuty to i tak trzeba pobrać ten bilecik, nie dogadasz się z nimi. Zapłać i będzie z głowy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oni tylko na takich zarabiają, na nikim innym
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
90% parkujących na tym parkingu,to są osoby, co się tłumaczą, że byli tylko 5 min w Rossmannie, Kropku, Pepco czy innym sklepie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bo taka prawda, nikt dłużej tam nie parkuję, bo i po co.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Czy jest jakaś kobieta, która wchodząc do Rossmanna cz Pepco jest mniej niż 5 min w sklepie?.Takiej nie ma. Parkują też ci, co idą robić zakupy do Biedry. (nie wszyscy.)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak jest takich kobiet wiele, bez przesady.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Niestety trzeba płacić. Ja też dostałem. Najgorsze, że ostatnio typa zauważyłem jak stal przy moim aucie i chciał pisać mandat w momencie kiedy szedłem do parkometru. Sprowadziłem go szybko na ziemie:-).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Najgorsze że ten typ kłamie, że wystarczy wysłać zdjęcie paragonu i anulują mandat. A sama firma apcoa chamska w stosunku do klienta. Wystarczy dzień nie zapłacić dostaje się SMS z prośbą o niezwloczny kontakt od firmy windykacyjnej!!!! Jak dla mnie to jest nękanie. Firma windykacyjna straszy sądem i dalszymi konsekwencjami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Banino

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

do góry