Widok

Parking przy byłym Tesco przy ul.Kcyńskiej.

Pustki Cisowskie Temat dostępny też na forum:
Jak wróble ćwierkają w roku 2024 w miejscu obiektów Tesco , OBI i przyległym parkingu powstanie osiedle mieszkaniowe !
Wychodzi na to ,że po zakupy towarów w markecie OBI będziemy jeździć do ... Castoramy lub Leroy Merlin w Rumi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak to prawda. Główny deweloper Gdyński pan Sz. przyklepał tą inwestycję znika wszystko obi, tesco, drichman, adidas i zoologiczny. Warszawka już się cieszy wieżowce na 20 pięter.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chyba kogoś zdrowo popierdaczyło. Jak zlikwidują OBI to po głupią żarówkę czy coś potrzebnego na już trzeba będzie gonić do Castoramy albo do Leroya na Karwiny. Nie mówiąc już o zoologicznym - w Żako na Chyloni jest potwornie drogo a w ZOO Karinie w miarę przystępnie kupuję karmę dla psa - średnio widzę jeżdżenie do Batorego albo Riviery po worek specjalistycznej karmy.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zarowke kupisz w pawilonach na rogu u chlopa co ma czesci do samochodu,wiec nie rob z siebie sieroty ,ponadto ja wole zaplacic 2 zl wiecej i dac jemu zarobic niz sieciowce obi
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

No fakt ,sklepik na rogu w pawilonach koło Stokrotki jest sklepikiem niedocenianym . Zwłaszcza przez ludzi zmotoryzowanych . Jakiś czas temu akumulator odmówił mi posłuszeństwa . Wymiana na nowy, ale gdzie ?
Na Hutniczą daleko . Poszedłem więc do tego sklepu ,przedstawiłem problem i okazało ,że już tego samego dnia po kilku godzinach pod sklepem wymieniłem zamówiony akumulator na nowy , przy cenie internetowej ! Problem z głowy i na miejscu. Nigdzie nie musiałem jeździć .
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proponuję zakupy robić na stronie zooplus.pl mają dużo taniej, a niżeli w zoologicznych. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

w Internecie kup jak wiesz co potrzebujesz. W Karinie przystępne ceny? :D Długo tam pracujesz? :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szkoda specjalistycznej karmy dla twojego przygłupiego przedłużacza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta karma była nie dla psa tylko właściciela
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe, czy będą chętni na taką lokalizację . Pewnie będą bloki stały puste jak na Władysława IV , gdzie nikt nie chce teraz mieszkać w takim hałasie i zgiełku ulicznym .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Frajerzy na taką lokalizację już na pewno znajdą zapewne z warszawki lub warmi i mazur
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie, czy wy w ogóle macie jakies pojęcie o świecie? Przecież tam jest miejscowy plan, ktory mówi, że to teren handlowo usługowy, no to o jakich blokach może byc mowa? Jezu... xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Dzieciaku o czym ty piszesz ???
I te twoje "xD" haha
Moja córka tak pisała jak miała 14 lat
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziadek, odejdz od kompa, bo ci hemiroidy puszczą xD nie ma się do czego merytorycznie przyczepić, to się przyczepi o "xD". Facecik nie może przeżyć, że go kobieta wysmiala hahaha
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

A masz jaja żeby powiedzieć mi to w oczy ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jemu akurat ostatnio jaja wycieli w parku podczas spaceru.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

byłam wczoraj w apterce w tesco,facet powiedział ze zamyka aptekę umowa do konca listopada,cukiernia sowa czynna do soboty i kończą interes,z tego co mi powiedzieli to w tym miejscu ma powstać 10 bloków.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nie kupiłbym mieszkania w tym miejscu, bezpośrednio przy obwodnicy . W miejscu ,gdzie startują wszystkie pojazdy łącznie z wyjącymi motocyklami ,których ryk silników słychać w całym Demptowie i Pustkach Cisowskich.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zapewne będzie osiedle grodzone mur i płot na 20 metrów typowe getto. a w tych czasach co to za problem hałas??? Okna 3 szybowe z dobrą akustyką i po problemie. poszukaj a znajdziesz takie okna tylko zobacz cenę. Przy takiej budowie to za 1zł
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Cukierni Sowa nie szkoda, biorąc pod uwagę asortyment i godziny otwarcia. Jedyna apteka w okolicy :( Ciekawe, czy mieszkańcy dostaną jakiś sklep czy pozostanie im Żabka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Apteka była potwornie droga, obsługa niesympatyczna, wcale nie żal mi tego, że zamykają.
Natomiast totalnym nieporozumieniem było zamknięcie apteki w przychodni Vitamed na Pustkach. Mnie na szczęście już problemy Pustek mało co dotyczą, z uwagi na przeprowadzkę do Chyloni. Aczkolwiek, żal mi moich rodziców.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Tata meganką podjedzie, nie ma dramatu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla ciebie wszędzie obsługa jest niesympatyczna. W przychodni, na poczcie, w stokrotce czy w Justynce. W szkole nauczyciele ci nie pasowali, w autobusie kierowcy i pasażerowie. Problem to ty masz, ale z głową.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łoł niestey plan zagospodarowania od grudnia 2021 mówi budowa osiedla mieszkaniowrgo wielokondygnacyjnego. Podziękujcie tym na których głosowaliścue. A po drugie teren jest netto sprzedał atal a ten rąbnał zmianę i główny deweloper miejski to zaklepał. Cóż zatkało kakało
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
No ale podobno Obu ma grunt na własność, a co z media markt? Też zamkną? Trochę bieda.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Media markt i brw zostaje teren pod tesco obi deichmann zoo karina i adidas nalezy juz do dewelopera któremu teren opchnęło netto a nasz szef deweloperów z um wydal pozwolenie na wierzowce
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niedługo handel będzie zlikwidowany i będą same budynki mieszkalne a po zakupy będziemy na rowerach jeździć 15 kilometrów.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

glosuj dalej na Szczura to tak bedzie
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Grunt pod obi nie był własnościowy. Media Markt zostaje. Ten teren nie należy do obszaru działki na której powstaną budynki mieszkalne. Możecie spać spokojnie i wpadać do ekipy Mediaka na Kcyńskiej, nie ma planów zamknięcia tego sklepu :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, wolę kupować w polskich sklepach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Taką mamy radę dzielnicy i włodarzy miasta.
Jedna z większych dzielnic bez dostępu do marketu budowlanego. Maskra.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Chylonia

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

do góry