Widok

Parking przy nowej Biedronce

Ktoś coś wie co się tam dzieje? Zawsze zostawiałam auto na parkingu pod zdrofitem, bo pod blokiem nigdy nie ma miejsca. Teraz na całym parkingu od biedronki po surfburgera pojawiły się jakieś tablice o płatnym parkingu ( jeszcze częściowo zasłonięte) ale coś się święci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

strefa platnego parkowania przez to ze karyna szla ,do przedszkola potem na silownie i na koncu na zakupy i auto stalo pol dnia i blokowalo miejsce.strefe wprowaadzilbym na calym chelmie gdzie sa pawilony handlowe.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Masz rację, Janusz....zrób zakupy i odjazd, albo zapłać...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0


No pewnie , bo parkingi przy przedszkolach czy siłowniach na Chełmie to fikcja.Teoretycznie ktoś powinien to kontrolować,
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla zainteresowanych -95zł oplata za brak biletu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ma ktoś może regulamin tego parkingu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wystarczy, że przejdziesz się do parkometru... Swoją drogą nikt tego nie kontroluje, już kilkukrotnie zapomniałem pobrać biletu, szedłem na siłownię i 1.5h pozniej nie było żadnego "mandatu"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widocznie miałeś farta:)
Chodzi facet kontroluje i robi zdjęcia zostawiając mandacik do zapłaty:) byłam świadkiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Strefa parkowania ma swoje uzasadnienie. Oczywiście, że parking jest kontrolowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Chełm

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (8 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Częstotliwość lotów samolotow. (9 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry