Widok

Parkingi w Garnizonie

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Firma EuroPark zarządza płatnymi parkingami na terenie Garnizonu i wlepia opłaty dodatkowe 95 PLN lub 50 PLN(płatne w ciągu 3 dni).
Zgodnie z obowiązującym prawem płatne miejsca parkingowe mają być oznaczone znakami pionowymi i poziomymi.
Na terenie Garnizonu żadne miejsce postojowe nie posiada oznaczeń poziomych. Zgodnie z informacją Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 14.04.2015 skierowaną do Wojewody Pomorskiego opłatę można pobierać gdy spełnione są oba warunki czyli oznakowanie pionowe i poziome. Ciekawe kto projektował te parkingi, czy Nadzór Budowlany zezwolił na ich użytkowanie choć wykonane są niezgodnie z prawem.
Jest to kpina z prawa i nadal obowiązuje zasada że w mętnej wodzie łowi się duże ryby.
Na firmę EroPark w całej Polsce są od wielu lat skargi i nikt ich do zgodnego z prawem działania nie jest w stanie zmusić.
Widać siedzą tam same garbusy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tylko jeśli jest to miejska strefa płatnego parkowania i zarządza nią gmina. Na prywatnym terenie może być jak chcą, patrz parkingi w centrach handlowych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież przy wjeździe jest informacja o płatnych parkingach. Za darmo chcesz parkować na prywatnym terenie? Swój też udostępniasz innym?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

skad biora sie takie nieuki ? chce dyktowac innym co maja robic na prywatnym terenie ))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zgadzam się w pełni z wypowiedzią. Zaparkowałam na tym terenie (na ul. Leśmiana blisko ul. Chrzanowskiego) - nie było oznaczeń płatnego parkowania. Parkometr! - błogie marzenie. Oczywiście mandat. Napotkany robotnik powiedział że jakiś parkometr widział przy Żabce. Jakiej Żabce i gdzieś pokazał ręką (ponoć gdzieś niedokończonym rondzie na końcu ul. Leśmiana) Odległość 169m. A tu czas goni bo przyjechałam z córką do lekarza. Skasowali mnie dranie nie legalnie a jestem uczciwym człowiekiem, jeżeli jest parkometr kasuję. Z tego co wiem odległość powinna być do 100m (to i tak za dużo) u mnie było 169m. Ostrzegam wszystkich nie parkujcie na ul. leśmiana - firma europark wlepia mandaty nielegalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry