Parkowe Wzgórze

Przedszkola

Gdańsk, III Brygady Szczerbca 5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ja polecam wątek zamknięty wszystkim niezdecydowanym polecam Parkowe Wzgórze. Chodziło tam 2 moich...
~rodzic Julki i Adasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 września 2017

Bardzo dobre przedszkole wątek zamknięty Świetne przedszkole, zaangażowane nauczycielki, znam przedszkole od 6 lat...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 czerwca 2017

Odradzam przedszkole wątek zamknięty Odradzam Przedszkole Parkowe Wzgórze. Moje dziecko uczęszczało do niedawna do...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2016

Bardzo mieszane uczucia... wątek zamknięty Moje dziecko w tym roku kończy "przygodę" z przedszkolem...mam bardzo...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

Polecam wątek zamknięty To fantastyczne przedszkole z profesjonalną kadrą i ciekawymi zajęciami...
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 stycznia 2015

mama - opinia wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z opieki i przystępnosci cen w odniesieniu do innych...
~mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 września 2014

z czystym sumieniem polecam wątek zamknięty Moja córeczka uczęszcza do tego przedszkola, w tym roku pójdzie do szkoły,...
~M. Posadzka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2014

Przyjazne przedszkole wątek zamknięty To wspaniałe przedszkole, które kładzie duży nacisk na wychowanie i...
~Mama przedszkolaka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 stycznia 2014

Przedszkole na 5+ wątek zamknięty Moje dziecko chodzi juz drugi rok do tego przedszkola i jestem w pelni...
~Mama czterolatka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 stycznia 2014

jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty Nie było łatwo się dostać, ale ważne, że blisko domu, dziecko zadowolone, a...
~mieszkanka dzielnicy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 stycznia 2014

Wspaniały czas ! wątek zamknięty Mój syn spędził w w/w przedszkolu lata 01-5,powtarzał maluchy,uczęszczał do...
~Wdzięczna mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 września 2012

Ja - opinia wątek zamknięty Polecam ze względu na wyposażenie, czystość i przepyszną kuchnię chwaloną i...
~Ja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2012

rekrutacja wątek zamknięty Uważam sposób rekrutacji (dzieci które chodzą na zajecia popołudniowe 3 godz...
~Ja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2012

A miało być tak pięknie.... wątek zamknięty Od dwóch lat przedszkole działa jako placówka prywatna. Od tego czasu nic się...
~anna nalek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 czerwca 2011

super przedszkole z własna kuchnia!!!!!!!! wątek zamknięty polecam wszystkim profesjonalna obsługa i bardzo dobrzy...
~mama
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lutego 2011

rodzic - opinia wątek zamknięty Polecam to przedszkole.! świetna kadra i obsługa. Pani Dyrektor bardzo...
~rodzic
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 marca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

16

wątków

do góry