Pasja Salon

Pielęgnacja zwierząt

Gdańsk, Bulońska 3A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Daniel - ocena Regularnie strzyżemy naszego sznaucera olbrzyma w Pasji. Wczoraj naszą Inką...
~Daniel
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 18 listopada 2023

Aneta - opinia Nie polecam tego miejsca ! Brak wiedzy !
~Aneta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

Sandra - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obsługi i ze strzyżenia moich dwóch piesków
~Sandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 lutego 2021

Mateusz Kowalski - opinia wątek zamknięty Bardzo miło i przyjemnie dobra opieka nad pupilem polecam
~Mateusz Kowalski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 lutego 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Witam .Właśnie wybrałam się do salonu pasja na ul.Bulonskiej na Morenie. Pani...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 listopada 2020

Danuta - opinia wątek zamknięty Nasz piesek Leoś rok temu trafił do Saloonu na strzyżenie i kąpiel,...
~Danuta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Chodze z moim pieskiem regularnie do Pasji na Morenie .szkoda ze nie ma juz...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2020

Polecam z całego serca ! wątek zamknięty Moja maltańska księżniczka jest stałą klientką w Salonie Pasja na Bulońskiej,...
~Kasia P
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 września 2019

profesjonalizm w każdym calu! :) wątek zamknięty Bardzo dziękuję za wczorajsze strzyżenie w salonie przy ul. Obrońców...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 września 2018

Polecam wątek zamknięty Jeszcze raz dziękujemy Panu Piotrowi za piękną fryzurę naszego pieska.Nico...
~azielinska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

Hehe wątek zamknięty Byłem tam parę razy i zdecydowałem że już tam nie pójdę na tą jabłoniową...
~Stefan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lipca 2018

Pani Asia wątek zamknięty Pan Archie przekazuje dzisiaj podziękowania do Pani Asi))
~Pan Archie
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

Najlepszy psi fryzjer w 3miescie wątek zamknięty Moj psiak miał już kilku fryzjerów, ale dopiero w Pasji zabawiliśmy na...
~Gunia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

Dwa westy :) świetna robota! wątek zamknięty Witam, dałem do trymowania i mycia dwa westy. Kierownik salonu tak dopasował...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2017

super!!! wątek zamknięty W imieniu Asy czarnej labradorki serdeczne podziękowania za przemiłe chwile...
~ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Idealnie wątek zamknięty Podziękowania dla Pasji i Pana Roberta. Mój piesek jest super ostrzyżony i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2017

Super salon wątek zamknięty Świetne podejście do zwierząt. Mój Yorczek, chociaż niegrzeczny dał się...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Super! wątek zamknięty Szczerze polecam salon na Jabłoniowej.Byliśmy już trzeci raz z naszym Shih...
~Basia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

Polecam wątek zamknięty Odwiedziłyśmy salon na jabłoniowej 21. Moja psina jak i ja zachwycona....
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Bardzo dziękuję Pani Izie za obcięcie mojego Shit tzu Borysa. Bardzo...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry