Widok

Paskudne naleśniki

Oczywiście muszę wspomnieć że wystrój bardzo ładny i to działa na plus, ale mam wrażenie że właściciel pomyślał ze skoro lokal jest w centrum to może robić okropne jedzenie. Zamówiliśmy naleśnik na słodko i wytrawny. W słodkim z trudem udało się znaleźć banana, nitelli prawie nie było widać, a co najgorsze to że sam naleśnik był ciągnący i słony! Słodkie rzeczy i mięso wkładają w ten sam rodzaj wytrawnego naleśnika. Sos w obu naleśnikach to też jakaś kpina. W grzybowym nie było śladu po grzybie i szczerze to wyglądał jak zrobiony z proszku. Sos tofi mial malo intensywny kolor (pewnie rozwodniony), i podano go w takiej ilości że nawet nie dało się wyczuć smaku. Wszystko podane mało apetycznie i widać ze lokal ma na celu zarobić jak najniższym kosztem. Nie ukrywam, porównuje ich naleśniki z pewną sieciówką która też jest w Gdańsku i nawet się do nich nie umywają. Powiem więcej- sama bym zrobiła w domu lepsze, wiec jeśli romantyczna kolacja we dwoje to lepiej samemu zrobić naleśnika niż jeść gumiaka w centrum Gdańska
Moja ocena
Lokomotywa kategoria: Naleśnikarnie
obsługa: 4
 
menu: 3
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hahaha! zgadzam się :D okropieństwo! naleśniki gumowe, a w środku stare, twarde mięso. Ciasto naleśnikowe fatalnie doprawione curry, wszystko razem słone i nie do przełknięcia. a co do wystroju to kompletnie nie mój styl lokal odstrasza! i ceny wygórowane jedynie pani kelnerka bardzo mila.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Haha, no rzeczywiście, jeśli stonowany, spokojny wystrój plus rewelacyjna muzyka odstraszają, to gratuluję gustu i polecam imprezki dla techno wieśniaków;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z daleka rzuca się w oczy nieobiektywna ocena pisana przez jakiegoś ''sympatyka'' Naleśnikowa, nie ma co prostować. Jestem i będę stałą klientką, a to co niejaka pani Wiola napisała, to ładnie napisany stek bzdur:) Pozdrawiam serdecznie:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry