Widok

Pasta BHP

Witam,
czy ktos wie gdzie mozna dostac dobrą paste do mycia rąk? ( taka z piaskiem) Próbowałem wynalazków z leroy'a ale są gorsze od zwykłego mydła.
Kolejny sezon i znowu na wiosne drugie tyle czasu spędzam na szorowaniu rąk co przy serwisowaniu roweru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Silver napisał(a):

> Witam,
> czy ktos wie gdzie mozna dostac dobrą paste do mycia rąk? (
> taka z piaskiem) Próbowałem wynalazków z leroy'a ale są gorsze
> od zwykłego mydła.
> Kolejny sezon i znowu na wiosne drugie tyle czasu spędzam na
> szorowaniu rąk co przy serwisowaniu roweru.

Ja używam cały czas pasty, która się nazywa: PASTA ze ścierniwem BHP do mycia rąk.
Pasta BHP usuwa zabrudzenia smarami, olejami, farbami, rdzą itp.
Jest naprawdę dobra. Ceny nie pamiętam.
pozdrawiam, dawno Ciebie nie widziałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> czy ktos wie gdzie mozna dostac dobrą paste do mycia rąk? (
> taka z piaskiem) Próbowałem wynalazków z leroy'a ale są gorsze
> od zwykłego mydła.

na trakcie św. Wojciecha jadąc od strony Centrum Gdańska przed stacją (chyba) Shella jest hurtownia bhp (chyba Robod). Mają wszystko w temacie więc pasty na pewno również. (okulary uvexa ochronne za 15 zeta i podobne ;)) w zimie egzamin zdawały... )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć,
polecam pastę do mycia rąk firmy Black Out - tutaj znajduje się opis: http://www.fregata.gda.pl/?id=125 500 g = 7 zł.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam pastę KAGER, kupisz ją w FOTA S.A , pastę bardzo polecają pracownicy warszatów samochodowych, sam sprawdzałem na sobie jest z*******a , usuwa każdy brud a do tego ładnie pachnie. Kosztuje ok 5 zł.



Polecam !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pasta BHP pojemnik za 2 zeta starcza na rok czasu, rece myje blyskawicznie ze smarow itp/ nie pamietam gdzie kupilem. ale dostac mozna w przemyslowym kazdym np mysle ze bedzie w metalowym moze kolo hali w gdyni albo i na samej hali w tych boxach na zewnatrz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Silver - po co sie meczyc i kupowac specjalne pasty itp. ? Jak zonka nie widzi podkradnij troche proszku do prania i sprawa zalatwiona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki za pomysl. Po co ma podkradac, żonka czasem sama chetnie skutecznie zmyje sobie smar z rąk. :-P

Ola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy możecie mi powiedzieć co jest fajnego w takiej paście BHP? Tu: http://www.budowac24.pl/zastosowanie-pasty-bhp-na-budowie/ wyczytałam jakie jest zastosowanie pasty BHP, wypróowałam ale mi się kompletnie nie sprawdza. Nie jestem do niej przekonana i teraz nie wiem co z nią zrobić bo leży otwarta :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze mówiąc ja ostatnio kupiłam bardzo porządną odzież w dawpol . Jak dla mnie jest to bardzo dobrym producent, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

Jaki rower godny polecenia... (23 odpowiedzi)

Pytanie do "specjalistów" którzy chcieliby coś doradzić - szukam roweru , stary został przekazany...

do góry