Widok

Patio Róży

Chwarzno Temat dostępny też na forum:
Patio Róży to kameralne osiedle zlokalizowane w rejonie Gdyni Zachód. Teren osiedla otoczony jest niską, willową zabudową i harmonijnie łączy się z jarem Potoku Wiczlińskiego. Osiedle stanowi dobrą bazę dla rodzinnej rekreacji i aktywnego wypoczynku. Zabudowę stanowią trzykondygnacyjne, atrialnie usytuowane budynki rozdzielone wewnętrznymi dziedzińcami. Zamknięte dla ruchu kołowego, ogrodzone patia stanowią prywatne przestrzenie odpoczynku i bezpiecznej zabawy najmłodszych. Obszerne tarasy ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mielno

mielno
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

ogólnie kiepsko

w wielu mieszkaniach grzyb, przeciekaja plaskie dachy na tym osiedlu, woda dostaje sie pod ocieplenie. Płaskie dachy, których jest na Patio dosyć sporo podciekaja, nie ma połaci bez przecieków, keipskiej jakosci docieplenie budynku. wilgosc w mieszkaniach parterowych.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 10

z daleka od Hossy DEWELOPERA NR 1 OD KOŃCA

JAKOŚCIĄ NIE GRZESZĄ...NIESTETY
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

chociaż jakość jak zawsze może budzic wiele zastrzeżeń, jak to u większości deweloperów bywa, to i tak sie starają... miejmy nadzieje, że po zakończeniu całej inwestycji efekt końcowy będzie bardziej pozytywny, również ten dot. infrastruktury... wszystkie dotychczasowe zgłaszane usterki maja byc usunięte- POŻYJEMY ZOBACZYMY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie sobie.

Nie ma szału ale może być.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Hossa - nieustanne pasmo bessy

Niestety ale nic dobrego o jakości wykonania mojego mieszkania napisać nie mogę. Nieustanna walka o naprawę wad, oczywiście Hossa usunąć nie chce. w końcu zdecydowałem sie na termowizję mieszkania, ponieważ zrobił sie grzyb. wynik pomiarów przeszedł moje oczekiwania pod względem jakości docieplenia. wiedziałem ze jest źle, ale nie sądziłem ze całe mieszkanie tak fatalnie wypadnie. Nawet komin wentylacyjny ma ciąg zwrotny lub jest nieszczelny od hali garażowej, w łazience cały czas smród od papierosów bo sąsiad z dołu pali. do tego pękający mur, jak na razie nie grozi katastrofą budowlaną, Inspektor Nadzoru stwierdził przy wizji lokalnej, że jeśli pękniecie uzyska szerokość 1cm wtedy czas będzie czas sie martwić. usterka usuwana dwukrotnie, Inspektor stwierdził wadę budynku, a Hossa bagatelizuje sprawę, na mury mam gwarancję/rekojmię na 3 lata wiec po tym czasie może się wszystko zdarzyć. szanowna Pani Marta od spraw reklamacyjnych mówi ze to dylatacja pozioma :). fakt faktem jest to dylatacja jak nic bo w oknie zamknąłem nawiewnik, jest taki ciąg przez te pękniecie ze mieszkanie by sie nie dogrzało gdyby oba były czynne. A dodam tylko ze moje wady to ponoć nic do tego co mają niektórzy w innych mieszkaniach, jednej mieszkance tak się woda leje że podłoga zgniła.
Sprawdza się hasło dewelopera, które należy przytoczyć: Więcej niż u innych za ta samą cenę niestety ale WAD.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

patio róży

Ludzie puk puk w głowę się walnijcie znam ludzi co kupili mieszkania złego słowa nie powiedzą na HOSSE sam kupiłem w etapie 5 odbieram w 2013 obserwuje budowę i widzę co się robi i z czego się buduje więc darujcie sobie tą krytykę a jak coś jest nie tak macie gwarancje pamiętajcie o tym mercedesy nowe też siesię psują
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

niedoróbki

"Odpoczynek dla najmłodszych" - przez cały dzień bezsłoneczne, usytuowane w przeciągu, zalane place zabaw, z których z tego co zauważyłam mało kto chce korzystać.
Nieszczelne okna, na uszczelkach wychodzi grzyb, po wietrze fruwają ogrodzenia. Jak za tę cenę to się nie postarano, nie będę już nic wspominać na tematobsługi administracyjnej, zgodzę się z kolegą :"Więcej niż u innych za ta samą cenę niestety ale WAD"
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

dziwią mnie komentarze tutaj...

dziwią mnie, bo jeśli ktoś pisze płaskie dachy przeciekają, to nie wiem czy pisze o Patio Róży, bo Patio Róży płaskich dachów nie ma... po drugie place zabaw są na dziedzińcach wewnętrznych i to bardzo słonecznych, dziedzińcach, kóre wyglądają jak ogrody, to skąd miały by być tam wielkie kałuże wody, to doprawdy nie wiem... Skoro tym co tu piszą takie "przedziwne" komentarze, tak się nie pdooba, to po co tam kupili... no comments
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

witam chcę kupić mieszkanie w patio róży.Czy polecacie to miejsce??bo opinie są straszne...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie czytaj bzdur. mieszkam na patio 1,5r budynek 8 nie slyszalam o zadnej z opisanych powyzej historii a patio polecam cisza i spokoj
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak tam jest z opłatami? Jaki czynsz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
niecałe 70 m2 - 3 os. Lato 300, zima 550, jakoś mieszkam na parterze i jakoś grzyba nie zauważyłem jak we wczesniejszych mailach, chociaż słyszałem a takich problemach w dwóch pierwszych blokach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PATIO JEST OK

Witam kupiłem mieszkania na Patio Róży w 5 nie mam nic krytycznego aby napisać wszystkie zmiany zostały dokładnie zrealizowane i firma jest bardzo konkretna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jesteś po odbiorze? Czy tylko po przedodbiorze? Która klatka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

patio jest ok

witam
jestem wstrzasniety powyzszymi postami. mieszkam juz tu dwa lata i jak do tej pory narazie nie slyszalem o jakims grzybie w mieszkaniach. skosne dachy? to chyba nie to osiedle. bzdura jest uwaga na temat dzialu reklamacji. pamietam ze wszystkie moje uwagi podczas odbioru jak i pozniej w eksploatacji zostaly usuniete.
ja akurat mieszkam w lofcie i nic niewiadomo mi o przeciekajych dachach. bardzo prosze o uczciwe wpisy bo to co wypisuja niektorzy jest conajmniej smieszne
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz czemu nic nie slyszales o grzybie itd. ? bo konkurencja nie spi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Patio jest fajne

A mi bardzo się tu podoba, malownicza okolica, ładne budynki, zadbane podwórka, no i najważniejsze mamy piękne, przestronne mieszkanie. Nie wiem czego można chcieć więcej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie

Witam mieszkam na Patio w budynku nr2 od 2010roku. .. jeśli ktoś z was chce tam kupić mieszkanie to niech skorzysta z usług radcy prawnego.Dużo to nie kosztuje a można zaoszczędzić dużo pieniędzy.Co do wykończenia inwestycji nie mam zastrzeżeń jedynym mankamentem jest to że rury w odbieranych mieszkaniach wychodzą z podłogi a nie ze ściany tak jak to powinno być.Kupując mieszkanie pod koniec 2008 roku Hossa zapewniała mnie że inwestycja zostanie całkowicie zrealizowana do 2012 roku.Mamy rok 2014 i jak na razie oddanych jest 6 bloków,ostatnie 3 nie maja jeszcze terminów rozpoczęcia budów,co oznacza że całkowite zakończenie inwestycji nie nastąpi szybciej niż koniec 2016 roku jeśli w ogóle nastąpi.budynek 2 i 4 ma dużo więcej miejsc parkingowych niż reszta budynków po za tym na początku ulicy Zaruskiego wylany jest asfalt a po ok 100metrach koniec i zaczyna się droga z płyt. Ogólnie jestem zadowolony z mieszkania wielkim minusem jest obsługa biura Hossy oraz to że osiedle buduje się już 6 .Jeśli ktoś ma jakieś informacje na temat kiedy droga będzie dokończona oraz co z dalszą rozbudową osiedla to proszę napisać. Pozdrawiam wszystkich sąsiadów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno nowe Patia mają być oddane do sprzedaży w przeciągu 1-2 miesięcy. Taka informację słyszałam od Hossy.

Więc 2016 zostaną oddane i dopiero wtedy bądź w trakcie wezmą się za drogę. Tylko to jest zadanie miasta, więc nigdy nie wiadomo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ty uwierzyles, ze Ci 9 blokow tak szybko zbuduja :D z tego co mi wiadomo, ostatnie 3 bloki Pato Rozy maja ruszyc budowac lada chwila. Bylem dzis w Chwarznie i teren pod budowe chyba jest juz powoli przygotowywany i tez slyszalem z Hossy, ze w przeciagu miesiaca do dwoch ruszy budowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry