Widok

Patio Verde

Ujeścisko Temat dostępny też na forum:
Patio Verde powstało w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie blisko centrum. Szybko można dojechać tam samochodem, jak i komunikacją miejską. W okolicy nie brakuje także miejskiej infrastruktury. W Patio Verde powstały 24 mieszkania z balkonami lub ogródkami (nawet do 250 m kw.). W kamienicy przewidziano praktyczne komórki lokatorskie i cichobieżną windę obsługującą wszystkie kondygnacje, działającą także z poziomu podziemnego garażu. Ramiona budynku stworzą wewnętrzny dziedziniec z ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brak drogi dojazdowej

Brak utwardzonej drogi dojazdowej i chodnika dla pieszych
Praktycznie dojście dla osoby z zakupami jest niemozliwe
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Droga dojazdowa bedzie czesciowo wybudowana przez dewelopera w ramach inwestycji (takie zobowiazanie jest w umowie deweloperskiej), a pozostala czesc przez miasto. W imieniu miasta inwestycje prowadzi DRMG. Calosc zostanie zrealizowana w tym roku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest brudno

Deweloper nie postawił pojemnika na śmieci budowlane. Właściciele remontują i worki na śmieci budowlane stawiają na ogólnym chodniku. Uniemożliwiają przejście chodnikiem. Śmieci właściciele wyrzucają obok worków (bo już się nie mieszczą). Wiatr roznosi po całym osiedlu.
Ponadto Zarządca budynku nie postawił pojemników na śmieci mieszkających mieszkańców, więc właściciele chodzą i podrzucają śmieci wszystkim wokoło. A inni za nich płacą!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry