Widok

Patologia Wejhera 13/15

Witam. Byłem wczoraj oglądać mieszkanie do kupienia w tej lokalizacji. Mieszkanko super, klatka wspaniała, bloczek też ok. Odstraszyli mnie tylko tubylcy. Pod jedną z klatek przy 13 siedziała grupa starych bab wyglądających jakby trenowały stanie po zasiłek, rodem spod monopolu. Przy okazji kręciła się młoda kurtyzana czekająca chyba na klienta, biega grupa dzieci którymi nie opiekuje się nikt. Wspomniane baby sa raczej za stare na ich matki. Ogólnie patologiczny widok. Bez obrazy dla mieszkańców.

Nie chcę sprowadzać rodziny w takie miejsce. Zwłaszcza dzieci. Ten obrazek to stały element krajobrazu, czy miałem porostu pecha?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Parę lat temu mieszkałam w 13 i nie było żadnej patologii, jedyna udręka o zgrozo to prusakiii, Ty je tępisz a sąsiad hoduje. Nie wiem jak teraz sobie inni z tym radzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz pecha, że masz nie równo pod sufitem.
Czy starsze Panie nie mogę siedzieć pod blokiem i rozmawiać o głupotach?
Czy dziewczyna nie może czekać na chłopaka w nie odpowiednim stroju?
Czy dzieci nie mogą biegać bez opieki? ( od 1 klasy szkoły podstawowej sama biegałam po podwórku i jakoś problemu nie było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
To nie starsze panie tylko bezrobotne 40 na zasiłkach i 500+ siedzące na chodniku przed blokiem i debatujące czyj konkubent się bardziej naje*ał ... Zamiast pójść do pracy, koleżanki na kawę czy choćby spacer wypuszczają dzieci żeby bawiły się przy wiacie śmietnika, a same gniją na schodkach... Kilka metrów od plaży, kilka kroków od parku i placu zabaw... Przykry widok...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czyli skoro Ty będziesz siedział pod blokiem z kumplami na piwie to znaczy ze jesteś menelem i żurem bez pracy ciągle na fazie alkoholowej sprzedającym ostatnie elementy wyposażenia mieszkania..??
Chłopie nie znasz ludzi a opisujesz ich tylko po sytuacji.. To że Ty będziesz przesiadywał każdą smętną chwile swojego życia przed TV poza przebywaniem w pracy to nie uprawnia Cię do ubliżania innym..
A nawiązując do twojego "Przykry widok.." to przykro jest czytać takie pierdoły które wypisujesz a pewnie sam się urwałeś z takiej Patologii jak to nazwaleś..
Z Pozdrowieniami Mieszkaniec.. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mysle ze miast racje bez obrazy dla innych porządnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz racje patologia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Patologia to nie... jest raczej cicho, bez głośnych imprez i darcia japy pod blokami. Ale nie jest też za czysto na podwórku i w blokach. Może będzie inaczej po remontach klatek schodowych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Żabianka

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

Mlekomat Gdańsk (3 odpowiedzi)

Hej , czy na przy ulicy Subisława nadal działa mlekomat? :)

do góry