Pania Marzene poznalam jak mialam problem z laktacja I karmieniem mojego maluszka. Mialam nawal pokarmu I bylam zdolowana tym wszystkim. To moje pierwsze dziecko. Przyjechala do nas I od 1 szego momentu wywolala same pozytywne mysli. Na Sam widok Pani Marzenki buzia sie smieje bo ona wlewa w czlowieka tyle pozytywnych emocji od wejscia, ze juz wiesz,ze bedzie dobrze. Ja mega cierpialam, wystarczyla mi jedna wizyta, od razu tez wykapala nasza mala,pokazala jak to robic szybko,bezpiecznie I bez placzu bo nasza mala ciagle plakala przy kapieli. Jak Pani Marzenka wziela ja w rece kapiel stala sie przyjemnoscia I od tego czasu uwielbia sie kapac bo wiemy jak ja odpowiednio trzymac. Pani Marzenka jam wchodzi do domu to zmienia swiadomosc kobiety na temat macierzynstwa, ktore na poczatku jest trudne. Malo jest takich poloznych, ktore tak potrafia kobiete w pologu podniesc,uszczesliwic z tego co robi,pomoc I wesprzec. Bardzo polecam te kobiete!!! Ciesze sie,ze na nia trafilam! Polozna z powolania. Moje dziecko od razu czulo sie w jej Ramionach bezpiecznie, nawet lepiej niz w moich! Tylko Pani Marzenka! Dziekujemy za wszystko! Wielkie serduszko dla Pani!