Polecam! Super miejsce dla dzieci. Super kadra. Super terapie i dużo ich. Mój syn to autysta i kocha to przedszkole. A w innych przedszkolach był zawsze jakiś problem.
63
~Pozdrawiam
37.30.124.*
(2 lata temu) 2 czerwca 2024 o 09:39
Na pewno tak nie jest. Niedługo będę mogła dokładnie o tym napisać.