Odpowiadasz na:

Paweł - ocena

Bardzo niemiły właściciel, opryskliwy nie polecam!!!

Bardzo niemiły właściciel, opryskliwy nie polecam!!!

zobacz wątek
8 miesięcy temu
~Paweł

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry