Serdecznie polecam szkołę jazdy Piąty Bieg, szczególnie mojego instruktora prowadzącego p. Sławomira Pecko. Potrafił mnie przygotować do egzaminu – zdanego za pierwszym razem, a talentem nie jestem i się denerwuję, co nie pomaga w nauczeniu się i jest niebezpieczne już na drodze, dlatego p. Sławomir zachęcał do zachowania spokoju. P. Sławomira cechuje cierpliwość, ma doskonałe umiejętności i potrafi je przekazać – wielokrotnie powtarzaliśmy trudne (dla mnie) manewry. P. Sławomir przystępnie tłumaczył zasady działania samochodu i prawa ruchu drogowego. Tu liczy się indywidualne podejście do każdego, i to cechuje p. Sławomira. Potrafi przygotować do egzaminu trudne przypadki jak ja (pani przed 40-stką). Uczciwie mówi o umiejętnościach – mądry kursant wykorzysta to. Chociaż zdanie egzaminu praktycznego wewnętrznego u P. Sławomira oznacza, że już pewne umiejętności się posiada. P. Sławomira cechuje solidność, punktualność i wielka kultura osobista. Dziękuję również p. Bartoszowi Pecko za jazdy – jest to młody instruktor ale poważny, mądry, spokojny, posiada wiedzę i umiejętności. Dziękuję również Szefowi Szkoły jazdy – p. Mikołajowi , za ciekawe wykłady i wszelką pomoc.