Odpowiadasz na:

Pedały spd - system

Cze wedlug was shimanowskie 540 i 520 maja duzy ,luz roboczy,, czy sa raczej sztywne i trzymaja stope w jednej pozycji. I wogólelepiej miec wiekszy czy mniejszy luz na pedałach??

Cze wedlug was shimanowskie 540 i 520 maja duzy ,luz roboczy,, czy sa raczej sztywne i trzymaja stope w jednej pozycji. I wogólelepiej miec wiekszy czy mniejszy luz na pedałach??

zobacz wątek
21 lat temu
~Ormo

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry