Pedały spd - system
Cze wedlug was shimanowskie 540 i 520 maja duzy ,luz roboczy,, czy sa raczej sztywne i trzymaja stope w jednej pozycji. I wogólelepiej miec wiekszy czy mniejszy luz na pedałach??
Cze wedlug was shimanowskie 540 i 520 maja duzy ,luz roboczy,, czy sa raczej sztywne i trzymaja stope w jednej pozycji. I wogólelepiej miec wiekszy czy mniejszy luz na pedałach??
zobacz wątek