Widok

Pediatra vs. szczepienia

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Witajcie.
Jestem mamą noworodka. Nasze dziecko nie było szczepione po porodzie na WZW B ani gruźlicę. Z mężem podjęliśmy decyzję o przesunięciu szczepień o kilka m-cy aby mieć możliwość lepszej weryfikacji reakcji młodego na szczepienia oraz rozpoznania ewentualnych NOPów.
Poszukuję pediatry z terenu Trójmiasta, który ma rozsądne i poparte rzetelną wiedzą podejście do kwestii szczepień niemowląt. Zależy mi na tym, aby lekarz podpowiedział, które szczepienia faktycznie są niezbędne a które można ominąć. Czyli - aby nas poprowadził nasze dziecko w zakresie jego szczepienia.
Czy ktoś z Was jest w stanie polecić nam takiego specjalistę?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
gd wrzeszcz jesionowa dr halina rogoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Patrycja jak kogoś znajdziesz to napisz proszę, jestem w ciąży i też nie chcę szczepić, bo rodzinie aż 4 przypadki NOPów :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ATy bylas szczepiona jak bylas mala ...Co robisz swojemu dziecku ze go nie szczepisz ...Co z Ciebie za matka ...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9
w NCM na Kołobrzeskiej na Przymorzu pediatra dr Białynicka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć znalazłaś pediatrę który ma zdrowe podejście do szczepień? Ja takiego poszukuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kaja Godek - ona jest specjalistką od dzieci... Jak można być tak nieodpowiedzialną osobą, żeby nie szczepić noworodka??????!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Teraz ja mam taki problem. Chcę zmienić pediatrę na kompetentnego. Szukam w rejonie Wrzeszcz - Żabianka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Migowskie Wzgórza (42 odpowiedzi)

Migowskie Wzgórza powstają blisko Jaśkowej Doliny i centrum Wrzeszcza, a jednocześnie na...

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

do góry