Widok

Pedicure - salon kosmetyczny sprawdzony godny polecenia - Gdańsk Południe - gdzie? Kowale Orunia Chełm ??

Moda i uroda Łostowice Temat dostępny też na forum:
Mieszkam od niedawno w Południowej dzielnicy Gdańska i szukam sprawdzonego salonu kosmetycznego, w którym zabiegi wykonywane są solidnie, na profesjonalnym sprzęcie ..... możecie coś polecić ??

Teraz najbardziej interesuje mnie pedicure - ale nie chodzi tylko o pomalowanie paznokci ale bardziej o naskórek.

Proszę o pomoc - to będzie mój drugi pedicure w życiu :-) i nie chciałabym iśc w ciemno :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko p. Malwina z Kashmir Spa na Ujescisku. Ja chodze nie tylko na pedicure od roku. Jestem bardzo zadowolona. Dokladna, sympatyczna i wykwalifikowana. Polecam szczerze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kashmir spa tylko pani Malwina. Polecam szczerze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co za reklama.U mnie w watku napisala ze chodzi tam od 2 lat,tu od roku:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecę p. Swietłanę z salonu na Zakoniczynie na Bergiela. To jest ten sam lokal w którym jest fryzjer. Chodzę do niej od dawna na różne zabiegi (na paznokcie także) i jestem bardzo zadowolona. Na pewno jest profesjonalistką, a poza tym ceny ma bardzo przystępne

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gabinet Nemezis os. Nowy Horyzont w Borkowie (na wysokości Kowal) polecam, sprawdzony;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry