Widok

Pelczara Mieszkania

Jasień Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstała w jednej z najlepiej rozwiniętych nowych, mieszkaniowych części Gdańska. W ciągu ostatnich lat rozkwitło tu nowe miasto. Budowa nowych dróg oraz linii tramwajowej oznacza szybki dojazd samochodem i środkami komunikacji miejskiej zarówno od strony obwodnicy, jak i centrum Gdańska. W okolicy powstało wiele nowych sklepów i punktów usługowych. Niedaleko jest także do nowej szkoły oraz publicznego przedszkola. Okolica pełna naturalnej zieleni oraz sąsiadująca z ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fajna lokalizacja

Jedna z lepszych jeżeli ktoś bierze pod uwagę okolice Jabłoniowej, Leszczynowej, Warszawskiej.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 13

fajna lokalizacji, przy jeziorku, ale jesli chodzi o dojazd i komunikację słoneczne wzgórza przy warszawskiej wygrywają

stałem przed tym wyborem i przekonała mnie łatwośc wyjazdu i ilośc sklepów w poblizu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

deweloper

Czy ma ktoś informację na temat tego dewelopera - MB inwestycje?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja tez chetnie sie dowiem. Mieszkania wydaja sie bardzo fajne i ustawie. Natomiast deweloper jednej inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odp

Deweloper już wcześniej zrealizował dwa bloki mieszkalne (jeden obok tej nowej inwestycji) i jednorodzinny. Myśle, że jakościowo nie jest najgorzej, usterki takie same co w przypadku innych dużych deweloperów. Plus taki, że z Panem Deweloperem da się dogadać w przypadku jakiś zmian w projekcie itp., gdyż sam ogarnia cześć rzeczy na budowie. Wydaje mi się, że ta nowa inwestycja jest ciekawą opcją, szczególnie patrząc na ceny za metr, gdzie raczej w okolicy już są tylko droższe oferty.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mieszkam w mieszkaniu od tego dewelopera. Co chciałbyś wiedzieć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak

Tak, na ich budowie stoi żółty dźwig sięgający gdzieś do 5 piętra a sam deweloper to dewe + loper
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lokal przy lokalu

Było fajnie w etapie 1 teraz etap 2 A zaraz etap 3 ciasto ciasno ciasno
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry