Widok

Pełen pozytyw!

Choć nie upolowałam tu swojej sukienki, to gorąco polecam to miejsce :) Tak przemiłych i pełnych profesjonalizmu Pań nie spotkałam nigdzie indziej :) Przez 3 godz przymiarki 100% cierpliwości, fachowych rad i uśmiechu. To było pierwsze miejsce, gdzie nikt nie próbował mi na siłę wcisnąć pierwszej lepszej sukienki. W innych salonach, gdy pracownica widziała, że jakąś suknią bardziej się zainteresowałam, od razu próbowała mi ją wcisnąć. Tutaj usłyszałam wiele cennych rad, na co zwrócić uwagę przy wyborze, jaki fason kompletnie mi nie pasuje (mimo, że zakochałam sie w nim widząc jego zdjęcie) a jaki powinnam wybierać, aby podkreślić atuty figury :) Wizytę oceniam na 5 z dużym + :) Tak trzymać! :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość asortymentu: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 6
 
5.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

absolutnie niezadowolona

Powyższą opinię poleca chyba tylko salon..kupiłam tam córce suknię,w środę odebrała za ciasną z niedoszytymi ,fruwającymi aplikacjami..odebrana w środę a ślub w sobotę..mnóstwo nerwów..poprawiono,skomentowano,że inni z takich ciasnych są zadowoleni,że im to nie przeszkadza.Trudno uwierzyć w takie bajki.Faktycznie była przymiarka..ale dziewczyna która jest w stresie przed weselem i dwie panie które mówią jej,że jest ok..to co tu się dziwić,że jej "wcisnęły".W domu jednak okazało się,że nie jest dobrze,że ramiączka tak się wrzynają,że po godzinie to krew by chyba leciała..że guzików na plecach nie sposób zapiąć..a jeśłi Paniom się to udało,to przecież by się poodpinały (zgroza ) ,a jedna aplikacja jest nie przyszyta zupełnie.Poprawiono następnego dnia..straciła córka parę godzin cennego czasu..a tłumaczenie tego zdarzenia przez obsługę salonu świadczy tylko o niskim poziomie świadczonych tam usług.Skandal ! I nie przeproszono.Trudno uznać przeproszenie na mój koszt telefoniczny..że "przepraszam,że nie dopilnowałam.." !!! To nie była tania sukienka,żeby ewentualnie można było się spodziewać takiego traktowania !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry